Наливайченко вимагає від Комісії з питань громадянства реагувати на паспорти Насірова

9 марта 2017
513 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14650.jpg

Комісія при Президентові України з питань громадянства має ініціювати позбавлення Романа Насірова українського громадянства, якщо наявність його британських та угорських паспортів буде доведена. Таку заяву в ефірі «Радіо-Ера» зробив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко. 

 

«Комісія при президентові має ухвалити рішення про припинення українського громадянства Насірову. А потім – геть з посади, за подвійне, чи навіть потрійне громадянство», — сказав політик.

 

Наливайченко наголосив, що своїм тиском на владу і на суд, який чотири дні вагався ухвалювати рішення, люди змусили їх реагувати на обурливі факти корупції. «Закликаю НАБУ не зупинятися і розслідувати справу далі. Не забути про той період, коли Насіров, як депутат БПП, очолював  Комітет ВРУ з питань податкової та митної політики», — підкреслив лідер Руху «Справедливість». 

 

Також, за словами політика, США та ЄС зазначають, що досягнення успіху в боротьбі з корупцією критично важливе для України як у контексті виконання вимог Майдану, так і заради залучення прямих іноземних інвестицій, необхідних для розвитку української економіки. 

 

«Події останніх днів ще раз демонструють необхідність створення спеціалізованих антикорупційних судів. На цьому наголошують і США, і ЄС, вважаючи корупцію головним викликом для України», — зазначив В. Наливайченко.

 

Похожие статьи:

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети