Наливайченко: вирішення сьогодні кримськотатарського питання - ключ до повернення Криму в Україну

11 апреля 2017
808 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14889.jpg

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вважає, що вирішення кримськотатарського питання — ключ до повернення Криму в Україну.
Про це він написав у своєму блозі у виданні Реаліст.

На переконання В. Наливайченка, повинні бути створені і запрацювати в Києві уряд і парламент Кримськотатарської автономії (поки що в екзилі). «Ці важливі органи, як і інші інститути, мають формувати стратегії Криму і щодо Криму, готувати професійні кадри, напрацьовувати законодавчу базу. І це правильно, що після анексії була створена кримська прокуратура, правильно, що ми створили одразу після 28 лютого 2014 року кримське управління СБУ», — нагадав він.

Повернення Криму, на думку Наливайченка, має статися разом із визнанням і виправленням Україною помилок щодо півострова вже в часи нашої новітньої незалежної історії. «Повністю згоден з відомим дослідником та знавцем кримськотатарської проблематики доктором Наталею Беліцер, яка вважає, що виправлення колишніх помилок, чи навіть провин є «справою честі і гідності як Української держави, так і всього суспільства. Успішне здійснення такого курсу означатиме не тільки відновлення історичної справедливості стосовно коимських татар. Це буде внеском у становлення сучасної, демократичної, інклюзивної української політичної нації за взірцем успішних країн Європи, а також основою стратегії деокупації і реінтеграції Криму».

Наливайченко зауважив, що Україна має готувати кримськотатарських фахівців у сфері управління, правоохоронній, безпековій та зовнішньополітичній сферах. «Повернутися додому у Крим маємо разом і як справжні добрі господарі на своїй землі», — наголосив лідер Руху «Справедливість».

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

ОбществоНаливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети