Наливайченко виступає за визнання кримських татар корінним народом України і пропонує низку заходів

11 апреля 2017
443 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14891.jpg

Визнати кримських татар корінним народом України вимагає лідер Руху «Справедливості», екс-голова СБУ Валентин Наливайченко. Про це йдеться у його статті, надрукованій у виданні Реаліст (https://realist.online/article/valentin-nalivajchenko-pro-status-krimskih-tatar-v-ukrayini)

«Необхідно надати кримським татарам (а разом з ними караїмам і кримчакам) статусу корінного народу України, що й передбачено проектом Закону 6315 «Про статус кримськотатарського народу в Україні», 7 квітня цього року внесеного до Верховної Ради України», — наголосив він.

В. Наливайченко також пропонує низку заходів в рамках справедливості щодо історичних народів Криму. Київ, на його переконання, має стати осередком кримськотатарської еліти, тут мають готувати кадри і фахівців для політичного, економічного і гуманітарного життя Криму для і після повернення в Україну: «Я вірю в це повернення, а також у те, що воно відбудеться одночасно з відновленням історичної справедливості щодо корінних народів України — кримських татар, караїмів та кримчаків».

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

ОбществоНаливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети