Наливайченко виступив за рішуче наведення порядку в земельній сфері

24 апреля 2019
1064 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18536.jpg

Будь-який законопроект, який стосується ринку землі та приватизації, має бути погоджений із громадськістю, а вже потім розглядатися в парламенті. Причому в новому парламенті.

Про це лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко говорив в ефірі телеканалу Еспресо.

«Нова влада має нарешті вирішити ключові питання в земельній сфері. По-перше, треба рішуче навести порядок, зокрема в земельному кадастрі. По-друге, законом необхідно закріпити право громадян на володіння землею», — заявив Наливайченко.

Він наголосив на недопущенні приватизації землі іноземцями.

«Окрім цього, маємо ухвалити новий закон про надрокористування в Україні, за яким прибуток від використання природних ресурсів надходитиме в бюджет, тобто до громадян України», — сказав політик.

За його словами, це має бути перша й найбільш прозора строка бюджету. До того ж, це конституційне право громадян, яке закріплене в основному законі України.

«Від видобутку нафти, газу й будь-яких інших копалин українці мають отримувати дивіденди, як це робиться, наприклад, в арабських країнах. Прибуток від надрокористування має надходити у вигляді надбавок до зарплат, пенсій і соціальних виплат», — підкреслив лідер «Справедливості».

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети