Наливайченко закликав надати паспорти українцям за кордоном (відео)

18 мая 2017
933 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15164.jpg


Надати паспорти українцям, які проживають за кордоном закликав лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко. Про це він заявив в ефірі ток-шоу «Інша Україна» на телеканалі ЗІК.


«Українській владі треба наважитися і надати паспорти всім українцям, які проживають за кордоном. А не піаритися на позбавленні громадянства», — наголосив він.
За словами Наливайченка українцям за кордоном треба подякувати за безвізовий режим України з країнами ЄС.
«Зараз безвізовий режим. Так дайте людям можливість вільно пересуватися. Безвізовий режим — це заслуга саме закордонних українців. Якщо б вони "лякали європейців", то і Україна ніколи б не отримала безвіз», — зазначив він.


Наливайченко пояснив трудову міграцію з України несправедливістю і наслідком грабунку країни: «Соціальна несправедливість і корупція розграбували і знищили державу, а наслідком стала трудова міграція. Це наслідки грабунку України», — підкреслив він і зауважив, що в країні досі немає відповідної структури, яка б опікувалася проблемами українців за кордоном.


 

Похожие статьи:

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети