Наше завдання – об’єднуватись заради закону і справедливості!

29 октября 2017
902 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16240.jpg

Сьогодні, 29.10. 2017 р. відбулось Народне Віче на площі Конституції перед будівлею Верховної Ради України. В ньому взяли участь близько 4000 осіб. 
Вже 12 днів, як представники Киїівської обласної регіональної парторганізації Громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість» підтримують протестучих українців, які висунули владі вимоги: 
— Прийняти новий закон про вибори народних депутатів;
— Створити антикорупційний суд;
— Скасувати депутатську недоторканість.

Люди приїжджають з усіх регіонів України і, відповідно, кількість вимог збільшується. Тому було організовано опитування громадян щодо першочергових заходів, необхідних для покращення життя в країні. Кожен бажаючий міг висловити свою думку, поставивши позначку навпроти нагальних питань, зазначених в опитувальнику. Всі листівки збирались організаторами і будуть опрацьовані лічильною комісією, обраному на Віче.

Мітинг, що розпочався ще 17.10.2017 р., переріс у безстрокову акцію з наметовими містечками. Люди кажуть, що не підуть звідси до того часу, доки влада не виконає їх вимоги. Кількість тих, хто підтримує протестуючих збільшилась за останні дні. За свідченнями учасників, якщо в перші дні на території навпроти будівлі Верховної ради було близько 20 військових палаток в наметовому містечку, то за останні 3 дні додалось ще близько 12. І люди прибувають, а територія, огороджена захисними поліцейськими сітками – обмежена.

Однак це не зупинить бажання народу на гідне життя!

Під час виступу Керівник центрального апарату Руху «Справедливість» Руслан Колєсніков промовив: «Революця гідності не завершена! І наше з Вам завдання – завершити Революцію свідомості!.. Наше з вами завдання – не дати владі можливості роз’єднати нас! Наше з Вам завдання – бути єдиним кулаком саме тут – в центрі Києва, де архангел Михаїл допомагає нам! І я хочу закликати всю Україну підтримати нас, підтримати наш протест! Ми вже дванадцятий день тут – Рух «Справедливість» Наливайченка, Рух Нових Сил Михаїла Саакашвілі, інші організації. Тут ризикують своїм життям, щоб хоча б не ми, а наші діти жили в іншій країні!!!.. Я переконаний, що більше ми не дамо зрадникам прийти до влади, ми будемо їх виловлювати і саджати по тюрмам! І я переконаний, що справедливість і закон ми зможемо об’єднати!»

Люди не збираються розходитись до 7 листопада, коли депутати почнуть знову працювати. Для того, щоб нагадати про те, для чого вони обрані – для служіння народу, а не олігархічним колам, які збагачуються за рахунок знищення громадян України. І тільки разом, за активної підтримки всієї України ми зможемо відстояти своє право на соціальну і економічну справедливість!!!

Похожие статьи:

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети