Не купуй російське! SVEN

30 августа 2014
19998 просмотров Голосов: 2 Автор:NIKOL
article5481.jpg

Бойкот російським товарам українці оголосили теж давно. Як виявилося, російських товарів, закладів, мереж і послуг у нас дуже багато — від автозаправок і кафе до чаю і кави. Але деякі російські торгові марки… ховаються під іноземними назвами і видають себе за крутий і розкручений закордонний бренд.

Що вам говорить назва SVEN? Якісна фінська техніка? Хороша звукова апаратура? Чорта з два — під цією назвою криється РОСІЙСЬКИЙ бренд, який завозить товари з Китаю і продає їх під власною назвою — SVEN. Цікавий ребус, правда? Але нам він під силу. Зараз ми легко можемо сказати ''Геть російське з України!'' Нехай радіють своїм санкціям і самі споживають свої товари. Підтримують вітчизняного виробника, так би мовити.

Отже, СВЕН — це товари-непотріб від фашистського окупанта — нашої ''доброї'' сусідки Росії. Не купуйте це лайно! Досить підтримувати ворожого виробника! Не знаю, як вас, а мене жодні суперзнижки та мегаакції не змусять купити РОСІЙСЬКЕ ГІВНО — єдиний продукт, який може ''видати'' держава-агресор.

Історія цього говнобренду триває давно. їхні прозорливі маркетологи і розумні піарники створили легенду, буцім SVEN — це торговельна марка з Фінляндії. І ''фінські'' товари вони як великі благодійники і реалізують. Теж по великому блату. Без величезних націнок і т. д. Насправді все це — красива брехня! СВЕН — РОСІЙСЬКИЙ ''бренд'' із закосом під фінську оригінальну техніку й акустику. У Фінляндії і не чули такої назви. А розкрилася брехня просто — офіційного сайту марки фінською мовою немає. Просто не існує. Тому сто разів подумайте, перш ніж навіть ПОДУМАТИ про придбання речей під торговельною маркою SVEN. Не ведіться на красиву упаковку. На казочки про фінську якість. На дезінформацію і брехню ворожої іноземної окупаційної держави-загарбника. Загарбника всього українського. Хоча їм до обдурювання покупців не звикати — вони це роблять щодня.

Бойкотування російської торговельної марки СВЕН — справа честі кожного українця. Зараз, у такі непрості часи, підтримувати російського виробника не просто неможливо. Це — злочин перед собою. Своїми дітьми й онуками, своєю країною і своїм життям.

Вторгнення Росії триває — бий окупанта! Не купуй російське! Техніку «СВЕН'' — на смітник!

Похожие статьи:

Политические статьиБойкот солярки окупанта.

Новости УкраиныУкраїна може оголосити бойкот бренду Coca-Cola

Новости СпортаМинистр молодежи и спорта Булатов бойкотирует Паралимпийские игры в Сочи

ПроисшествияОбьявлен бойкот телеканалу Интер

Теги: бойкот, sven
Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети