Небезпечна секта "Коло брехунів" у Рівному, або якою має бути справжня журналістика?

18 сентября 2018
1865 просмотров Голосов: 0 Автор:Roksolan
article17671.jpg

У період протистояння України у гібридній війні діям підступних та не надто обтяжених совістю сусідів, величезне значення мають правдиві та патріотичні ЗМІ. Не дарма знахабнілі сусіди обрали журналістику, точніше журналістську пропаганду, як головну зброю для підриву усього українського в Україні, та щей з середини самої України.

Сприяє їх зусиллям економічна та політична ситуація в Україні, моральна легковажність частини українських медійників, гонитва безпринципних журналістів за легким і безвідповідальним заробітком. 

Страждає від цього Україна, українське суспільство та ті внутрішні сили, які пропагандиська машина сусідів обрала за ціль. При цьому порушуються усі писані та не писані норми журналістської етики, правила журналістської поведінки, принципи об'єктивності та порядності!

Памфлет, який подано нижче, показує, що щупальця пропогандиської машини з-за кордону досягли і глибоких тилів нашої держави, регіонів де рівень журналістського патріотизму мав би не викликати ніяких сумнівів. Чи не тривожний це сигнал для нашого суспільства?

 

 

Памфлет про сектантство, або як в Рівному з’явилась небезпечна секта — «Коло брехунів»!

З цілком достовірних джерел близьких до Міністерства підземних справ держави Моксель, з кіл близьких до радників її великого царя Пу Піна, патріотам України стало відомо, що у Рівному з’явилось відділення підступної секти – «Коло брехунів»!

Ця небезпечна секта в усьому світі десятками років маскується під журналістів і намагається впливати на суспільну думку шляхом поширення «найправдивіших» матеріалів з всесвітньої мережі ОБС (одна баба сказала), видаючи їх за журналістику. Адепти секти проникли в усі засоби інформації і множать свої безальтернативні матеріали з надзвичайною швидкістю, повсякчас черпаючи їх з вузлових точок мережі ОБС.

З кіл наближених до керівництва Рівненського відділку секти та від тих диваків, які відмовляються входити у «Коло брехунів», надходить інформація – сектанти обожнюють зелені папірці та осіб, які намагаються їм ці папірці вручити за виконання якихось, потрібних їм, інформаційних послуг.

Тому якщо у вас виникли політичні, бізнесові, сімейні чи особисті проблеми, чи ви сумніваєтесь у який спосіб зрадити Батьківщину, проте маєте зелені папірці – ви клієнт секти! Якщо у вас таких папірців немає, то як кажуть знавці сектантства, варто звернутись в Міністерство підземних справ Мокселя з відповідним проханням, через мережу його агентів в Україні.

З неперевірених джерел відомо, що сектанти крутяться у прес-центрах і редакціях ЗМІ, де проводять свої дивні ритуали – одностороннє та нахабне навіювання читачам, глядачам та слухачам замовленого.

Говорять, що у них є герб на якому зображена: чи то людина з мікрофоном, чи то мавпа з гранатою, яка символізує силу четвертої влади.

Як кажуть знані міжнародні психологи, впізнати сектантів з «Кола брехунів» серед журналістів не складає особливих труднощів, бо їх видає наступне:

— замовну інформацію вони миттєво кидають в інтернет, без перевірки достовірності, без аргументів, без мінімального пошуку правди;
— надто люблять смажене, особливо брехню, плітки, неймовірні новини з системи ОБС, бо такий товар добре продається;
— вони уникають поміркованості і поваги до чужого достоїнства, бо вважають — публіка з’їсть усе, що вони їй підсунули (опоненти ж швидко відповісти не зможуть!);
— паритетність думок вважають старомодним моралізуванням, яке полишає журналістику бізнесової живості (продажності);

Українські патріоти говорять, що Міністерство підземних справ Мокселя дуже задоволене роботою відділку секти «Коло брехунів» у Рівному. Воно вважає таку роботу прикладом для поширення по усій Україні! До того ж українських журналістів і громадських діячів незгодних з такими оцінками, Міністерство виловлює і направляє на стажування за полярне коло своєї країни, у спеціальні тренувальні заклади, щоб вони остаточно зрозуміли могутність та велич Мокселя.

Міністерство підземних справ сусідньої країни хоче поширити практику стажування на усю Україну, через що досвід «Кола брехунів» у Рівному воно готово ставити у приклад журналістам усієї Європи та Азії.

Міністерство наполягає – у журналістиці головне гроші! Тому не думай, що верзеш! Поширюй те, що замовили! Обожнюй зелені папірці та накопичуй їх у будь-який доступний спосіб! Бо ціль визначає засоби! «Зелене братство» з тобою!

І під кінець.

Українці, а ви як думаєте, чи взагалі існує така секта? І чи серед журналістського корпусу України є сектантські осередки «зеленого братства»?

Також цікаво знати, що з приводу виконання норм журналістської етики у середовищі засобів масової інформації думають порядні та патріотичні журналісти у Рівному? Чи зможуть вони змінити ситуацію у Рівненських ЗМІ на краще? Як гадаєте?

+   +   +

По матеріалам з інтернету - https://site.ua/lyubi.ukrayinu/13833/

Похожие статьи:

Образование и наукаГібридність «русского мира» та історичні реконструкції в Україні

ОбществоПамфлет про сектантство, або як в Рівному з’явилась небезпечна секта - «Коло брехунів»!

ОбществоАнатолій Ясковець проти неіснуючої секти…

ОбществоДракар у Рівному: розвага чи духовна небезпека?

Новости ОбществаСуть "русского мира",привнесенного на Донбасс.Олена Степова,Крик души

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети