Невже скоро настане кінець президенту

5 мая 2015
3474 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8526.jpg

Заяви Фірташа на суді в Австрії про те, що він відкрито підтримав Петра Порошенка на президентських виборах, щоб не допустити перемоги Юлії Тимошенко, вже в найближчі дні після початку роботи нової сесії українського парламенту приведуть до чергової кризи в правлячій коаліції і, не виключено, з часом до дострокових президентських виборів.

Питання про імпічмент президенту і розвал коаліції з дуже великою ймовірністю можуть стати на порядок денний вже в середині травня після того, як Блок Порошенко і Народний фронт за активної підтримки Опозиційного блоку заблокує рішення про створення слідчої комісії за фактами, оприлюдненими Фірташем і Льовочкіним на австрійському суді,

Заперечення на суді Фірташем як свого фінансування виборчих президентських кампаній Порошенка і Януковича, так і дачі хабара в 19 млн євро індійським чиновникам за отримання ліцензій на розробку титанових родовищ в Індії, є звичайною для нього брехнею.

Австрійський суд був введений в оману захистом Фірташа і вважав його справу політичною.

Насправді Юлія Тимошенко не є політично заангажованим політиком і не працює ні на яку зовнішню силу на відміну від Петра Порошенка, який не є російським, а європейським агентом впливу.

Володимир Путін ніколи б не допустив проведення президентських виборів, на яких би перемогла Юлія Тимошенко, а не Петро Порошенко.

Точно також він не допустив би перемоги на парламентських виборах українських патріотичних сил, які змогли б сформувати в Раді стійку більшість.

Вся історія останніх 14 місяців, починаючи з втечі Януковича і закінчуючи блокадою українською армією п'ятого батальйону ДУК, наочно свідчить про пряму зраду Петра Порошенка.

Строго кажучи, навіть сама перемога Порошенка на президентських виборах у першому турі є грандіозним підтасовуванням, інакше з якого дива було Яремі всю ніч виборів проводити на центральному сервері ЦВК.

В іншому випадку, якщо український парламент проковтне оприлюднені факти підтримки Порошенка п'ятою колоною кремлівського карлика, то він сам повинен бути розпущений.

У будь-якому випадку остаточне слово залишається за українським народом.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости ЭкономикиУ Фірташа відібрали 271 мільйон гривень через суд

Новости ПолитикиС Украины запретили выпускать активистов Гриценко и Булатова

Политические статьиФірташ негідник, який позорить країну

Новости УкраиныМіліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконним позбавленням волі Булатова

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети