Нові старі призначення транспортної галузі

19 марта 2014
4142 просмотра Голосов: 0 Автор:Юлия Ростова
article4242.jpg

З надією дивлячись на кадрові ротації у транспортній галузі залишається незрозумілим подальше перебування на посаді заступника Міністра – керівника апарату Мінінфраструктури Корнієнка В.В., що є безпосереднім протеже Андрія Клюєва. У 20-х числах лютого цього року, коли найвеличніші Люди України поклали своє життя, саме ці «керівники» відповідали за «затримки» поїздів із Західної України.

Новавладапродовжує узаконюватикорупціювційважливійдляекономікикраїнигалузі, залишаючи на посадах такі креатури регіоналів як Корнієнко В.В., що вірою і правдою служив, служить і буде служити своєму господарю – Клюєву А.П. Підтверджем цього є те, що й досі «волиниться» реформа залізничної галузі яка так необхідна!!! Прямим наслідком тотальної системи корупції керівництва цієї галузі, за останні роки її рівень в галузі досягприголомшливих масштабів, він по суті має всі ознаки національного лиха.

Не змінюється не те що система, не відбувається перезавантаження влади, навіть не змінюють «гравців» для реалізації своїх схем.

Похожие статьи:

Новости КиеваРозпорядження про підвищення тарифів на проїзд у Києві буде підписане до 1 лютого - Голубченко

ОбществоЯценюк дал указание проверить все автобусы и грузовики

ОбществоКак выбрать б\у автомобиль

Туризм и путешествияКитай: транспорт, национальная кухня и шопинг

ОбществоВ России могут запустить гужевой транспорт.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети