Париж звинуватив Київ у невиконанні зобов'язань по "мінським угодам"

3 апреля 2015
2871 просмотр Голосов: 1 Автор:Діма Ждовану
article8112.jpg

Французька газета Le Monde оголосила, що Париж звинуватив Київ у невиконанні зобов'язань по «мінським угодам». Про що ж мова? На думку французьких журналістів, Києву не вдалося прийняти закон, за яким організацію місцевих виборів в східних регіонах країни проводилися б з обіцяною активної децентралізацією.

Замість цього, взявши на себе такі зобов'язання в Мінську, Порошенко і його команда поставили непередбачений мінськими угодами умови — про це пресі повідомив джерело з близького оточення Франсуа Олланда.

Також «роздратування і закиди Франції на адресу Києва», за даними журналістів, викликав текст свіжоприйнятого Радою постанови — по ньому контрольовані ополченцям території отримають автономію лише після проведення в них виборів і виведення збройних формувань.

Якщо ці вибори і відведення озброєнь які передбачені мінському угодами, то теоретично вони повинні відбуватися після запуску політичного процесу і надання автономії Донбасу. Зміна календаря подій потенційно послаблює процес, який і так важко реалізувати, враховуючи, що українська сторона вимагає гарантувати політичний плюралізм " в регіоні і присутність українських ЗМІ ".

«Захід починає виявляти роздратування і нагадує, що його підтримка не носить безумовний характер. Перераховані розбіжності можуть надати лише негативний вплив на дискусію про поправки до української Конституції, що має стати наступним етапом реалізації політичної частини Мінських угод. Це нагадує діалог глухих», — визнає Бенуа Віткін.

«Київ відмовляється від серйозних змін, які дозволили б не тільки встановити повну автономію в регіонах, що знаходяться під контролем ополченців, але і надали б останнім право контролю над рішеннями центру», — заявив він у своїй статті.

Похожие статьи:

Политические статьиКолесніков залишив Партію регіонів

Политические статьиЯценюк і Меркель квапляться провести вибори в Донбасі.

Политические статьиЧи змінить Лукашенко імідж диктатора?

ОбществоЮлія Тимошенко померла!

ОбществоЗа своїми законами, США можуть почати воювати з ким завгодно і коли завгодно.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети