Переваги ядерного статусу України.

31 марта 2014
5346 просмотров Голосов: 1 Автор:Пророк
article4346.jpg

Переваги ядерного статусу України.
Після моєї публікації:»Воля – або смерть!» посипалися звинувачення у моїй прихильності по відновленні ядерного статусу України.
Навіть Міністр Закордонних справ України А.Дещиця запевнює світ у тому, що Україна у жодному разі не буде відновлювати свого ядерного статусу. Я уже не кажу про непереконливі заяви тих, хто позбавив країну ядерного статусу. На і[ совісті окупований Крим та переляканий український народ, що труситься від можливої подальшої окупації України та втратою своєї незалежності.
В той час, коли Україна володіла третім по могутності ядерним потенціалом світу, тодішні зверхники запевняли, що тільки повна ліквідація ядерного потенціалу єдине правильне рішення.
До речі, це не була їхня приватна власність, щоб розпоряджатися нею так, як їм заманеться. Щоб брати на себе таке відповідальне рішення потрібно було виносити це питання на референдум. Чого не було зроблено. Тільки тепер можна догадуватися, скількома мільярдами доларів ці зверхники поповнили свої кишені.
Згадаймо історію. У 1959 році революційним шляхом на Кубі захоплює владу Фідель Кастро. Як тоді маленька Куба вистояла перед могутньою Америкою? Завдяки ядерній зброї, котрою допоміг Радянський Союз.
Так саме і ми можемо зупинити агресора.
Хочемо ми чи ні, Україна уже ядерна держава, бо має 15 діючих ядерних реакторів і один чорнобильський, прикритий саркофагом.
Маючи ядерну спадщину, ми і так змушені займатися цією смертоносною справою. Крім цього, не відміну від інших, Україна володіє покладами сировини для виробництва, як ядерного палива, так і ядерної зброї,
Отже, гріх цим не скористатися.
Противники ядерного статусу жахають український народ відновленням ядерного статусу держави. Мовляв, при такому відновленні нам усім буде кінець. Увесь світ від нас відвернеться.
Хочу підкреслити, що Україна і так у жахливому військовому та економічному становищі. Гіршого вже годі очікувати.
Хоча, при ліквідації свого ядерного статусу, державі були надані гарантії її територіальної цілісності Будапештським меморандумом, країни – гаранти під час агресії не виконали своїх обов’язків.
Тоді, де гарантії у тому що Україна підпише ще один примарний папірець про вступ у НАТО, і ця структура заступиться за нашу державу.
Як тоді підтримувати свою безпеку?
Тільки ядерна зброя може стримати агресора, завдати не тільки йому, але й світові неприйнятні втрати. В результаті чого жоден агресор навіть не наважиться на військові дії з ядерною державою. Так як Японія чи Китай, що мають спірні території із Росією.
Що стосується економічного становища, то потрібно уже зараз вживати симетричних дій. Але, чи може це робити слабка у військовому положенні держава? Ні. Це може робити тільки сильна держава, впевнена у своїй обороноздатності. Уже зараз Україна втрачає економічно, через свою слабкість вжити симетричних дій. На прикладі агресивної Росії, бачимо, які мізерні дії спроможний вживати світ в покаранні Кремля.
Навіть наближені економічні розрахунки показують, що відновлення ядерного статусу призведе ніяк не до падіння економіки, а навпаки до її стрімкого росту. Нарешті, змінить структуру виробництва. Навіть передбачені санкції нададуть нам ще більшого прискорення, бо самі до нього ми не здатні. У багатьох кандидатів у народні депутати України до Верховної Ради сьомого скликання були програми по реформуванні держави так швидко, як у Грузії. Цій країні надала прискорення Росія, анексувавши Абхазію та Південну Осетію. Нас теж прискорив все ж цей же агресор. Але, щоб Україна, ще швидше рухалася економічно, ніж Грузія, не зайве дістати свій внутрішній поштовх. Якраз, цим поштовхом може стати відновлення ядерного статусу. Якраз зараз є сприятлива нагода зробити Україну сильною державою. Це за нас ніхто не зробить. А можна відновити ядерний статус референдумом нової редакції Конституції України.
Переконаний, що тільки таким чином ми переможемо – збережем Україну.
Для втілення цієї ініціативи, весь небайдужий народ України повинен згуртуватися та зорганізуватися у громадське об’єднання.
З нами Бог. Україна чекає наших дій. Амінь.


Пророк: Мирослав Копак.

P.S. Усім небайдужим, а також зацікавленим в положеннях Нової Конституції України, претендентам нової української влади: Президента України, депутатів Верховної Ради України, депутатів обласних, районних, міських і сільських рад, міських та сільських голів прошу звертатися за наступними адресами: [email protected] www.facebook.com/prorok.ua
А/с №736, м.Тернопіль-24, 46024.
31.03.2014 р.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиАксенов перенес всекрымский референдум на 30 марта

Новости ПолитикиПарламент Криму проголосував за референдум і відставку уряду

Новости ПолитикиУкраїнцям пропонують надати право через референдум звільняти чиновників

Новости УкраиныЛуганские сепаратисты объявили результаты "референдума"

Новости Общества​В Донецке продолжают пугать бандеровцами (ФОТО)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk