Петро Порошенко обіцяв своєму народу краще життя

26 мая 2015
1680 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8834.jpg

Петро Порошенко обіцяв своєму народу краще життя, але серйозного поліпшення ситуації в країні не спостерігається. Критика посилюється. Президентові пора діяти…

Такий погляд висловив керівник української редакції DW Бернд Йоганн на сторінках свого видання.

Повсякденне життя України досі визначають корупція і кумівство, зазначає він. Багаті олігархи з різних таборів, так само як і раніше тримають в руках всі важелі управління і контролюють ключові промислові підприємства країни. Створюється враження, ніби закон їм все ще не писаний.

Про якийсь прорив у боротьбі з цим головним недоліком України поки немає й мови, підкреслює Йоханн… Тому цілком зрозуміла і зростаюча критика на адресу уряду. Все частіше звучать звинувачення конкретно по відношенню до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. Багато українців критикують його за недостатнє прагнення проводити реформи. Вимоги відставки звучать все голосніше.

«А що ж Порошенко? — запитує автор і сам же відповідає. — Він продовжує бути обережним. Особливо, якщо мова йде про обмеження влади олігархів. Цілком можливо, тому що він і сам є одним з них. В ході своєї передвиборної кампанії Порошенко обіцяв повністю позбутися власного бізнесу. Цього не сталося до сих пір. Якщо президент України насправді хоче домогтися кращого життя для свого народу, йому не уникнути боротьби з місцевими олігархами. І йому потрібен такий прем'єр-міністр, який у цьому питанні буде повністю на його боці».

Нагадаю, вчора виповнився рівно один рік з того дня, як Порошенко був обраний президентом України. Однак він не тільки не виконав за рік головні свої обіцянки, але і ще зробив велике число непривабливих вчинків. У зв'язку з чим я, наприклад, вважаю, що український народ зробив велику помилку, обравши олігарха Порошенка президентом.

Такої ж думки дотримується також Олег Ляшко. «Рівно рік тому Петро Порошенко став президентом. Безсумнівно, це була помилка українського народу. Найбільша помилка з Революції гідності. Помилка, яка надто дорого нам коштувала» — зазначив він у своєму вчорашньому повідомленні.

Як бачимо, схожу точку зору висловив і керівник української редакції DW Бернд Йоганн…

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

ОбществоПетр Порошенко - жизнь по ту сторону маски

Новости ПолитикиС Украины запретили выпускать активистов Гриценко и Булатова

ПроисшествияАктивіста Булатова катували всі вісім днів - Порошенко

Новости УкраиныМіліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконним позбавленням волі Булатова

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети