План корупційної влади – загнати селян в кріпацтво!

18 мая 2017
3324 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15168.jpg

«План корупційної влади – загнати селян в кріпацтво!» — така думка обдурених селян, які приїхали з Полтавщини щоб передати звернення представнику Прем’єр Міністра Володимира Гройсмана.


Основні вимоги втрутитись в дії дочірньої компанії НАК «Нафтогаз» — ГУ «Полтавагазвидобування» — та повернути громадам сіл Базилівщина та Кошманівка більше 3666 га землі, які були у шахрайський спосіб відчужена на користь ГУ «Полтавагазвидобування». Керівник штабу Руху В. Наливайченка "Справедливість" Руслан Колєсніков вручив звернення та озвучив те, чому сотні людей з шинами, які ще не палають прийшли під стіни урядової будівлі.


Представники Київської обласної регіональної парторганізацій Руху В. Наливайченка «Справедливість» на чолі з заступником Керівника Андрієм Югою та активістами ГО "Стоп Свавіллю" вийшли сьогодні, 18.05.2017 р. під стіни Кабінету Міністрів для підтримки мешканців сіл Базилівщина та Кошманівка, які звернулись до нашого партійного Руху з проханням по допомогу до регіональної парторганізації Полтавщини Євгенію Матросенко.


Похожие статьи:

ОбществоНаливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети