Політичне рішення конфлікту на сході України може зайняти десятиліття

17 марта 2015
1618 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7810.jpg

Політичне рішення конфлікту на сході України може зайняти десятиліття. Таку заяву зробив глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

«Якщо нам пощастить, якщо вдасться зупинити бойові дії, якщо нам вдасться домогтися політичного процесу, я не перебільшую, коли кажу, що це може зайняти роки або десятиліття, або навіть більше, для втілення політичного рішення», — сказав Штайнмаєр, повідомляє EurActiv.

При цьому, на думку глави МЗС Німеччини, взаємини ЄС з Росією будуть залежати від виконання «політичних процесів», а також можливості відновлення довіри.

Я не перебільшую, коли кажу, що це може зайняти роки або десятиліття, або навіть більше — Штайнмаєр.

Також Штайнмаєр зазначив, що після недавнього візиту в США він з недовірою сприймає повідомлення ЗМІ про постачання американської зброї в Україну. «Я щойно повернувся з США я провів три дні в Америці, я провів інтенсивні переговори з адміністрацією, а також зустрівся з республіканцями і демократами. Ставлення — не таке, як описують », — сказав політик.Крім того, міністр закордонних справ зазначив відмінність даних по Донбасу, що надаються НАТО та ОБСЄ, підкресливши, що в даному питанні більше довіряє іншій організації.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети