Полтавський шлях до миру Валентина Наливайченка

14 сентября 2018
726 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17659.jpg

В рамках національного туру Валентин Наливайченко разом із командою Руху «Справедливість» відвідав у четвер 13 вересня місто Полтаву, де представив активістам і журналістам план відновлення миру в Україні.

Один з принципів плану відновлення миру в Україні Валентина Наливайченка: треба припиняти грабувати країну і запускати власну економіку.

Про це йшлося на засіданні полтавського прес-клубу.

“Найголовніше – реалізація мого плану відновлення миру. Сьогодні на фронті вмирають українські воїни: моя мета – закріпити мир в Україні, щоб
воїни могли повернутися до своїх сімей. Одночасно я планую атакувати незаконні активи олігархів – повернути в бюджет вкрадені в народу кошти й використати їх для відкриття нових заводів, створення робочих місць, надання гідних зарплат і пенсій”,- підкреслив політик.

Спокійна і сонячна Полтава готується до престижного міжнародного фестивалю “КіноДок”, де одним з організаторів є відома поетеса Марія Бойко.

“Обмінялися гарним настроєм і приємними подарунками з відомою поетесою і журналісткою Марія Бойко. Маю вже другу книгу її поезій. “Які круті до щастя сходи” – ще одна талановита сходинка в українському світі поезії”.

Валентин Наливайченко побажав успіху українським документалістам і порадив наступного року включити до конкурсної програми фільм “Невидимий батальйон” волонтерки Марії Берлінської.

Автор: Каріна Самохвалова

Похожие статьи:

Политические статьиНа Тернопільщині суд зобов’язав поновити реєстрацію кандидатів у депутати до ОТГ від Руху “Справедливість”

Политические статьиЖодних звинувачень Наливайченку не висунуто – Лубківський

Политические статьиРух Валентина Наливайченка "Справедливість" рішуче засуджує позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Политические статьиМеч Справедливости или Бегущий по лезвию бритвы

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети