Призначення екс-посла при НАТО спецпредставником США по Україні говорить про зацікавленість Вашингтону у якнайшвидшому закінченні війни на Донбасі

8 июля 2017
805 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15512.jpg


Призначення США колишнього посла при НАТО Курта Фолькера спеціальним представником США по Україні є свідченням того, що Сполучені Штати активно залучаються до розв'язання кризи, спричиненою агресією з боку Російської Федерації на сході нашої країни. Таку думку висловив на телеканалі “112. Україна” координатор Руху “Справедливість”, дипломат Маркіян Лубківський.

Він вважає це рішення позитивним для України, адже, як правило, Сполучені Штати воліють, щоб свої проблеми Європа вирішувала сама. Але якщо Америка прийняла таке рішення, це означає, що вони серйозно зацікавленні у зупиненні розв'язаної Росією війни проти України.

“У зв'язку з цим мені пригадалася легендарна постать спеціального представника США на Балканах Річарда Голбрука, з яким я мав честь бути знайомим з часів спецоперації НАТО у Союзній Республіці Югославія "Союзна сила" у 1999 році. Саме Голбрук відіграв важливу роль у підписанні Дейтонських мирних угод 1995 року, які принесли мир на Балкани і саме він був тією особою, яка вела складні переговори з президентом СРЮ Слободаном Мілошевичем напередодні і під час Косовської кризи 1999 року”, — зауважив Лубківський.

Рішення Штатів дипломат вважає “дуже правильним, яке, хочеться вірити, буде корисним для України і допоможе нам відновити свою територіальну цілісність і суверенітет”.

Нагадаємо, що вже у неділю, 9 липня Курт Волкер буде супроводжувати Держсекретаря США Рекса Тіллерсона до Києва. У Держдепі також заявили, що Вашингтон має намір виступити посередником між країнами "Нормандської четвірки".
 

Похожие статьи:

Политические статьи«Україна має запропонувати новій владі Франції новий порядок денний двосторонніх відносин», - М. Лубківський (відео)

Политические статьиВлада нарешті відгукнулася на ініціативу Руху «Справедливість» — М.Лубківський

Политические статьиВід результатів сьогоднішніх президентських виборів у Сербії залежить майбутнє і стабільність Балкан, - Лубківський

Политические статьиРух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

Политические статьиДипвідносини з РФ потрібно було давно розірвати, - Лубківський (відео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети