Призначення керівників Мінінфраструктури. Старі, нові.

27 марта 2014
6623 просмотра Голосов: 1 Автор:Юлия Ростова
article4330.jpg

Нагадаю як було при Януковичі:

Міністр – Козак В.В. (представляв інтереси Ахметова і «сімї»)

Перший заступник Міністра – Єфименко К.О. (представляв інтереси Хмельницького – спонсора партії Литвина)

Заступник Міністра – Демидович Д.В. (представляв інтереси Ахметова в частині морських портів).

Заступник Міністра – керівник апарату – Корнієнко В.В. (представляв інтереси Клюєва).<o:p> </o:p>

Як зараз:

Міністр – Бурбак М.Ю. (друг дитинства Яценюка).

Перший заступник Міністра – Єфименко К.О. (представляє інтереси Хмельницького – спонсора партії Литвина та про себе не забуває: ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо» забезпечує гальмівними композиційними колодками до вантажних вагонів залізничну галузь. ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо» зареєстровано на Олексія Єфіменка – батька першого заступника міністра інфраструктури Костянтина Єфіменка. Сім’я Єфіменків також контролює ПАТ «Трібо».). Замовленнями займається заступник директора департаменту залізничного транспорту Федоренко О.Г.

Заступник Міністра – Бондаренко А.Ю.

Заступник Міністра – керівник апарату – Корнієнко В.В. (представляє інтереси Клюєва в транспортній галузі, зокрема віддавав накази розмити залізничні колії у 20 числах лютого 2014 року з метою затримати поїзди із Західної України).

Директор департаменту морського і річкового транспорту — Демидович Д.В. (представляє інтереси Ахметова в частині морських портів, успішно продовжуючи справу по концесії портів).<o:p> </o:p>

Я не знаю, що там в інших міністерствах, але Мінінфраструктури на своєму прикладі показує тісну співпрацю так званих опозиціонерів та представників правлячих партій.

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети