Призначення Михайла Саакашвілі головою ОДА це остаточна смерть риторики і традицій радянської диктатури в юрисдикції України

31 мая 2015
2665 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8917.jpg

Якби мене запитали, яке місто в СРСР уособлювало собою свободу і незалежність, я б, не замислюючись, назвав Одесу.

Немає і не може бути більше сумнівів, що Порошенко вирве свою країну з лап раболіпства і численних фобій та в рази пришвидшить еволюцію в Україні.

Призначення Михайла Саакашвілі головою Одеської обласної державної адміністрації це остаточна смерть риторики і традицій радянської диктатури в юрисдикції України. Саакашвілі в більш кримінальній ментальності досяг приголомшливих результатів, і з урахуванням його досвіду, як в позитивних, так і негативних моментах правління, став самим кваліфікованим кризовим управителем на пострадянському просторі.

Прошу народ України не забувати, що у нього був дуже високий шанс повернутися і очолити грузинську державу. Однак, розуміючи, що не поховавши імперські запити Росії, нікому з колишніх республік Союзу неможливо стати вільною і незалежною державою, він очолив Одеську область заради майбутнього не тільки України, але і Грузії. Він подарує українській державі прецедент і покаже, як механізми демократії можуть швидко і ефективно побудувати громадянське суспільство, підняти економіку і створити інститут приватної власності.

Глави обладміністрацій решти України, дивіться, запам'ятовуйте і повторюйте. Україна повинна очистити свою територію від всіх чекістів, комуністів і інших представників «особливого світу».

Звичайно, пан Саакашвілі не панацея від всіх бід на пострадянському просторі, але показати, що таке європейський вибір і яка роль виконавчої влади він в змозі.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети