Призначення Михайла Саакашвілі головою ОДА це остаточна смерть риторики і традицій радянської диктатури в юрисдикції України

31 мая 2015
2127 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8917.jpg

Якби мене запитали, яке місто в СРСР уособлювало собою свободу і незалежність, я б, не замислюючись, назвав Одесу.

Немає і не може бути більше сумнівів, що Порошенко вирве свою країну з лап раболіпства і численних фобій та в рази пришвидшить еволюцію в Україні.

Призначення Михайла Саакашвілі головою Одеської обласної державної адміністрації це остаточна смерть риторики і традицій радянської диктатури в юрисдикції України. Саакашвілі в більш кримінальній ментальності досяг приголомшливих результатів, і з урахуванням його досвіду, як в позитивних, так і негативних моментах правління, став самим кваліфікованим кризовим управителем на пострадянському просторі.

Прошу народ України не забувати, що у нього був дуже високий шанс повернутися і очолити грузинську державу. Однак, розуміючи, що не поховавши імперські запити Росії, нікому з колишніх республік Союзу неможливо стати вільною і незалежною державою, він очолив Одеську область заради майбутнього не тільки України, але і Грузії. Він подарує українській державі прецедент і покаже, як механізми демократії можуть швидко і ефективно побудувати громадянське суспільство, підняти економіку і створити інститут приватної власності.

Глави обладміністрацій решти України, дивіться, запам'ятовуйте і повторюйте. Україна повинна очистити свою територію від всіх чекістів, комуністів і інших представників «особливого світу».

Звичайно, пан Саакашвілі не панацея від всіх бід на пострадянському просторі, але показати, що таке європейський вибір і яка роль виконавчої влади він в змозі.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети