Проблема з біженцями у Європі набирає оберти

26 июня 2015
2756 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9355.jpg

Влада Євросоюзу готова розподілити 60 тис. мігрантів, які прибули в Італію і Грецію через Середземне море, але ще не вирішили, як саме.

26 червня голова Євроради Дональд Туск на прес-конференції за підсумками першого дня саміту ЄС в Брюсселі заявив, що «40 тис. людей будуть розподілені (на тимчасовій основі) з Італії і Греції в інші країни ЄС, і ще 20 тис. будуть переселені (на постійній основі). В цілому, мова йде про 60 тис. людей, які потребують нашого захисту мігрантів за найближчі два роки».

За його словами, способи розподілу поки не узгоджені. «Міністри внутрішніх справ завершать схему до кінця липня», — пояснив глава Євроради. Зі свого боку, канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, у свою чергу, що мігранти будуть розподілені на добровільній основі. «Держави ЄС досягли домовленості щодо переміщення і розміщення мігрантів. Ми домовилися прийняти на добровільній основі 60 тис. мігрантів, які прибули через Середземне море, з них 40 тис. в Італію і 20 тис. — в Грецію», — пояснила вона.

В ЄС з питання мігрантів єдності не було і немає, оскільки «внутрішні» країни ЄС не готові пускати на свою територію надмірне, на їх думку, число мігрантів. Прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці, розгніваний відмовою держав співтовариства погоджуватися на квоти на прийом нелегальних мігрантів, заявив на саміті, що лідери ЄС не гідні називатися європейцями. «Або ви проявляєте солідарність, або нам більше не варто втрачати часу», — процитувало агентство France-Presse заяву прем'єра, який зажадав, щоб решта 27 країн спільноти погодилися взяти хоча б 40 тис. нелегальних мігрантів з приблизно 60 тис., які зараз перебувають на території Італії.

На думку чеських журналістів, всіх біженців, які линули з держав, які постраждали від воєн і переворотів, слід направити в США!

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиПрийшов обвал євро

Новости в мире25 січня в Греції відбудуться дострокові парламентські вибори.

Новости в миреЯка позиція Греції стосовно санкцій

Туризм и путешествияЩо варто знати, якщо їдеш на відпочинок у Грецію

ЭкономикаЧи означає дефолт вихід Греції з Єврозони?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети