Процес вступу України до НАТО може зайняти 10-12 років, — М. Лубківський (відео)

11 июля 2017
705 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15546.jpg

Парасолька НАТО має бути розкрита над Україною, але процес вступу України до Альянсу може зайняти 10-12 років.

Про це в ефірі Громадського радіо заявив координатор Руху «Справедливість», посол Маркіян Лубківський.

«Вступ України до НАТО, мабуть, найбільш тривалий процес серед усіх мені відомих європейських країн. Це своєрідний рекорд або антирекорд. На жаль, Україна змарнувала всі шанси, які їй давалися неодноразово і в часи Леоніда Кучми, і в часи Віктора Ющенка. І зараз цей шанс знову  в нас є», — зауважив він.

Свого шансу не змарнували Хорватія і Чорногорія, де я працював свого часу на дипломатичній роботі. Процес інтеграції цих країн до НАТО з моменту одержання ними Плану дій щодо членства (ПДЧ) зайняв, відповідно 7 і 9 років.

На переконання дипломата, обставини складаються таким чином, що Україна сьогодні є жертвою агресії з боку РФ і членство в Північноатлантичному Альянсі — питання нашого виживання і нашого майбутнього.

«Я не бачу іншого захисту від агресора, якщо це не членство в НАТО. Україна сама в силу різних обставин не здатна протистояти такій потужній  державі, як РФ.Тому парасолька НАТО має бути розкрита над Україною і це справді сьогодні має бути пріоритетним питанням для української влади», — наголосив Маркіян Лубківський.

 

Похожие статьи:

Политические статьиДипвідносини з РФ потрібно було давно розірвати, - Лубківський (відео)

Политические статьиВлада нарешті відгукнулася на ініціативу Руху «Справедливість» — М.Лубківський

Политические статьиВід результатів сьогоднішніх президентських виборів у Сербії залежить майбутнє і стабільність Балкан, - Лубківський

Политические статьи«Україна має запропонувати новій владі Франції новий порядок денний двосторонніх відносин», - М. Лубківський (відео)

Политические статьиРух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети