Професіоналів СБУ, ГПУ, МВС мають об'єднати в єдину високого рівня слідчу групу, - Наливайченко

29 октября 2017
736 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16238.jpg

Вибух біля телеканалу "Еспресо" в Києві: чи головною чи випадковою жертвою став нардеп Ігор Мосійчук? Справу розслідує Служба безпеки України. Надзвичайну подію телеканалу "Інтер" прокоментував лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко. 

"Я переконаний в тому, що у національній безпеці країни є пробоїна… Це вже черговий теракт із використанням вібухівки. І він має бути розслідуваний. Це перше. Друге. Цей вибух стався в період, коли діяв підписаний президентом посилений контррозвідувальний режим в державі. Тому розслідування замаху на вбивство, внаслідок которого загинули невинні люди, мирні люди на вулиці Києва, для влади — це справа честі", — зазначив Наливайченко. 

На переконання лідера Руху "Справедливість", і СБУ, і ГПУ, і МВС мають буті об'єднані в єдину високого рівня слідчу групу, яка має з'єднати і використати всі оперативно-технічні, агентурні та інші можливості для встановлення замовників та виконавців

"Чому, на моє переконання, це важливо? Тому що те, що почалося із вбивства Павла Шеремета, журналіста, потім відомого українського військового, який дійсно був фаховим і молодим офіцером, відповідав за серйозні операції в Міністерстві оборони, після цього цей ланцюжок вбивств може і має бути зупинений і інші теракти, якщо буде розслідуваний бодай один. Зараз настав час розслідувати цей теракт", — заявив Валентин Наливайченко.

Похожие статьи:

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети