Прохання України про одержання ПДЧ стало б реальним і серйозним політичним сигналом НАТО від української влади

10 июля 2017
710 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15541.jpg

Прохання України про одержання ПДЧ стало б реальним і серйозним політичним сигналом НАТО від української влади, — М. Лубківський Заявка на приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО могла б стати вагомим кроком на шляху України до Альянсу.

Влада мала б попросити цими днями в НАТО ПДЧ, вважає Надзвичайний та Повноважний посол України, координатор Руху “Справедливість” Маркіян Лубківський. 

Враховуючи кривавий досвід, здобутий у зв'язку з агресією Російської Федерації, Україна і українці зможуть почуватися безпечно лише ставши членом Північноатлантичного Альянсу. Візит Йенса Столтенберга варто використати для такої дії”, — зазначає Лубківський.


На думку дипломата, цьому кроку сприяють як думка українського суспільства та політикуму, так і прийнятий нещодавно Верховною Радою України закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України)", що передбачає членство України в НАТО.


Окрім цього, сам Генсек НАТО уже неодноразово прихильно висловлювався щодо перспективи членства України в Альянсі. За його словами, "кожна нація має право обирати свій власний шлях та вирішувати, брати чи ні участь у безпекових організаціях, як НАТО".


“Так, Україна, безумовно, має реформувати своє життя, зокрема безпековий і оборонний сектор, продемонструвавши реальну боротьбу з корупцією. Але я вважаю, що подача заявки щодо одержання ПДЧ не є передчасною”, — заявив Маркіян Лубківський.
 

Похожие статьи:

Политические статьиРух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

Политические статьиВід результатів сьогоднішніх президентських виборів у Сербії залежить майбутнє і стабільність Балкан, - Лубківський

Политические статьиДипвідносини з РФ потрібно було давно розірвати, - Лубківський (відео)

Политические статьи«Україна має запропонувати новій владі Франції новий порядок денний двосторонніх відносин», - М. Лубківський (відео)

Политические статьиВлада нарешті відгукнулася на ініціативу Руху «Справедливість» — М.Лубківський

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети