Пророча просьба

29 сентября 2014
5474 просмотра Голосов: 0 Автор:Пророк
article5668.jpg

Пророча просьба.

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, пророк, Мирослав Копак просить максимальний пере пост.

Шановні громадяни України!

Давайте разом попробуємвикористати уже апробовану Силу Творця Неба і Землі, і всього видимого та невидимого – Всемогучого Господа Бога.

Що я мав на увазі у використанні уже апробованої Сили?

Господню Силу я використав тричі.

Перший раз я використав Її для зупинення епідемії грипу, котрий розпочався восени 2009 року. Для цього я підготовив листівку- привітання із Різдвом Христовим та свою розповідь. Цю листівку я роздав на ринку та вкинув у поштові скриньки мікрорайону «Канада» міста Тернополя.

Господь почув наші молитви. Епідемія грипу відступила.

Другий раз я використав допомогу Всевишнього длякари. Під час агітації до парламентських виборів у Верховну Раду сьомого скликання, мене охорона ТНЕУ грубо вигнала від їхнього закладу. Тоді, я їм сказав, що не так вони мали зустрічати пророка. І що за це їх обов’язково покарає Господь. Рівно, через чотирнадцять днів, а це двічі по сімпісля дня голосування по виборах, Всевишній виконав погрозу свого пророка, забравши до себе їхнього керівника – ректора економічного університету пана Сергія Юрія.

Третій раз я використав Силу Божу для боротьби із захланним мером міста Тернополя – паном Сергієм Надалом, котрий злакомився на мізерні підприємницькі статки пророка та підприємців на гуманітарному ринку. Це сильний, озброєний до «зубів»супротивник. Але, проти нього я використав ще більшу силу – Всемогутність Божу.

В останньому моєму зверненні до тернополян у 2013 році були такі слова: «Слава Ісусу Христу! Шановні тернополяни!

Наближаєтьсясвято Покрови Пресвятої Богородиці. У цей день тягни-герої будуть гучно відзначати свій шабаш Перемоги-знущання над Пречистою біля співочого поля.

Вони зійдуться, щоб похизуватися перед міщанами, що вони не бояться вічних пекельних мук та справедливого гніву своїх же виборців.

У цей день, захланні, намагатимуться просити Богородиці свого Покрову, Ласки та Благодаті Божої, щоб нагородити, напередодні ювілею Т. Шевченка, своїх же українських виборців, насамперед людей бідних та беззахисних, як підприємці гуманітарки, неочікуваними «подарунками» — познущатися над ними та добре їх пограбувати.

На цей раз, кривдникам, Матір Божа зішле свою Кару – заставить схаменутися. За кожен перевернутий кіоск на гуманітарці, за кожного пограбованого тернополянина, Пречиста позбавить гадів спокійного сну. Перевертні будуть здригатися у сні від перевертань у труні, мученика за віру та Україну – Йосифа Сліпого.

Пророк: Мирослав Копак »

Відгомін перевертань у труні мученика за віру та Україну чутно ще й зараз. Але тепер, для виконання Заповіту Блаженнішого Йосифа потрібно, щоб уже наші вороги здригалися у сні від його перевертань у труні та Кара Божа перейшла на них.

І ось, 23 вересняна землі, розміщеній відносно неподалік Почаєва, де старші люди кажуть, що через це місце пройшла Матінка Божа, зі мною стається травма. Це міг бути перелом руки, ключиці, або ще якогось іншого органу. Але травма сталася саме із моєю правою стопою, що я пов’язуюїї із дією Матері Божої, котра залишила Свій Слід правої Стопи на камені Почаєвської гори.

Цей Божий Знак спонукає мене довершувати свою боротьбу по виконанні Заповітув’язня Христа ради – Йосифа Сліпого, душа якого досі неупокоєна.

Святий витерпів довгих 18 років знущань та каторги на російський землі. Пора відплатити зухвальцям. Бо у Єванглії сказано: «До мене (Бога) належить відплата, я відплачу!» (Євр. 10.30). Знущання Сліпого пройшли Красноярськом, Камчаткою, Єнісейськом, Поляріє’ю, Печоріє’ю, Потьмою, Мордовіє’ю, Маклаковим, В’яткою, Воркутою та багатьма ішними місцевостями з вигнанням у Москві. Нехай Пречиста позбавить російські місцевості, котрими поневірявсяБлаженніший, спокійного сну, щоб зухвальці здригалися у сні від перевертань у труні мученика за віру та Україну – Йосифа Сліпого.

Молю Всемогучого Бога на це здійснення. Амінь.

Пророк: Мирослав Копак

29.09.2014 року

Похожие статьи:

Новости КультурыЛьвовянин зубами протянул 2 вагона весом 100 тон!

Политические статьиКто с кем и против кого

Новости КультурыЗвернення пророка Мирослава Копака з нагоди ювілею Блаженнішого Йосифа Сліпого.

Продукты питанияДиета: хорошо или плохо?

IT-ТехнологииNexus 9 можна буде керувати силою думки

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети