Пророцтво нагоди стосовно війни в Україні

26 февраля 2015
4979 просмотров Голосов: 0 Автор:Пророк
article7525.jpg

Запам'ятайте цю дату — 8 листопада 2016 року. У цей день відбудуться 58-і вибори президента США. Це знакова політична подія, на котру орієнтувався Кремль у своїх загарбницьких планах відносно України. Адже, у нашій країні чергові вибори президента мали відбутися у березні 2015 року. Ця дата для Москви у своєму загарбницькому плані була вкрай несприятлива з огляду передвиборчих президентських перегонів у Америці.
Тому, свій кривавий загарбницький план Кремль вирішив перенести на більш сприятливий період, і не тільки календарний, але і кліматичний. Адже, війни, згідно військової тактики, доцільно вести у теплий період року, закінчивши її до зимових холодів. Та й у Америці виборцю було б вдосталь часу, щоб призабути скоєне Кремлем.
Цієї умови Путіну не вдалося досягнути. Запланована швидка перемога Росії затягнулася уже на цілий рік і входить у несприятливу для неї фазу передвиборчих президентських перегонів у США.
Багато критиків українського Президента Петра Порошенка звинувачують його за затягування у часі конфлікту. Мовляв, Головнокомандувачу потрібно було діяти куди рішучіше, щоб гнати ворога аж у Сибір.
Але, наш Президент не з простаків. Час уже спрацював на нього, впритул приблизивши кривавий конфлікт до реальної нагоди скористатися допомогою сильних світу цього. Петро Олексійович не опускає цієї нагоди. Остання його ініціатива, запросити миротворців ООН для допомоги у врегулюванні конфлікту — одна з них.
Діючий Президент США Барак Обама, як Лауреат Нобелівської премії миру за 2009 рік у російсько-українському конфлікті хоче зберегти своє пацифістське обличчя. Його термін керівництва Білим домом закінчується та у наступних виборах президента США він не буде брати участі. Отже, сподіватися від нього на реальну допомогу Україні не варто очікувати.
А ось його наступник безпосередньо залежний від російсько-українського конфлікту.
Хто стане 45-м президентом Сполучених Штатів Америки?
Тепер це буде вирішуватися у Кремлі. Путін уже приймає участь у американських виборах, та ще з вирішальним правом голосу. Від його визначального рішення залежить подальший хід світової історії: до мирного спів існування, чи конфронтації.
Тепер Москві найбільш вигідна політика мирного спів існування. Для цього Путін буде змушений закликати своїх бойовиків скласти зброю та мирно врегулювати конфлікт із Києвом. По суті для Путіна це буде свідома капітуляція. Але переваги для нього від такої непопулярності будуть значно більшими. Це і зняття накладених Західних санкцій, і не втягування у гарячу та холодну війни. Рішення для Путіна надзвичайно складне. Не даремно, Кремль так сильно нервується, бажаючи бачити у Білому домі президента-пацифіста.
Інше рішення — подальша конфронтація Кремля. У такому випадку крісло президента Америки посяде «яструб». Така людина у Вашингтоні була б вкрай невигідна Кремлю. Це призвело б до подальшого загострення ситуації між Росією та Заходом. Посилення економічних санкцій, Західна військова допомога Україні — це реальні дії, котрі слід очікувати Москві від політики конфронтації. На вряд чи довго витримає російський народ загарбницькі забаганки свого лідера. Теперішня Росія — це не колишня світова потуга — Радянський Союз, котрий майже за 10-ти річну війну не міг дати раду навіть Афганістану.
Америку на шляху президентського визначення, нахабно посуває Путін, прагнучи зайняти домінуюче становище у світі. Але, президентські перегони, котрі незабаром розпочнуться, дають її нагоду дати гідну відсіч зухвальцю.
Україні цією нагодою гріх не скористатися. Бо нагода минеться, і ми марно будемо чіпатися за неї, так як за Майдан, якби ми знали що таке через нього трапиться, то напевно діяли б по іншому.
Для повного використання нагоди допомоги сильних світу, нам сприятиме лише Господь.
Майбутнє — це час, котрий від ліковує годинник. Важливо, щоб це майбутнє в українців було щасливе. Тому, допомогти нам у цьому взялася Сама Пресвята Богородиця.
Прийдіть до Годинника прозріння.
Тут Діва Марія тіню Свого Покрову від ліковує щасливе майбутнє усім нам. Саме тут нас завжди чекають материнські Богородичні обійми.
Благодать Господа нашого Ісуса Христа з усіма вами. Амінь.

Пророк: Мирослав Копак

26.02.2015 року.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети