Пророцтво небезпеки війни на Галичині

3 сентября 2015
3251 просмотр Голосов: 0 Автор:Пророк
article10219.jpg

Пророцтво небезпеки війни на Галичині.
Ще у суботу, розмовляючи на тему війни, моя дочка сказала, що у нас в Тернополі війною і не чутно, вона десь там далеко від нас, а імовірність її мінімальна.
І ось уже у четвер, відчуваю війну у нас дуже близько — на нашому порозі.
Вона навіть починається з цього самого місця, звідки народ був втягнутим у криваву смертельну пастку — Театрального майдану. І навіть причини одні — Конституція України.
Правда, що ті захланні сили, що завжди не мають терпцю, котрі зараз ратують за категоричність змін до Конституції, на цьому самому місці переконували, що як добре нам усім буде, коли цю Конституцію трошки порушити. Що уже добре? Війна почалася саме із порушень, не кого не будь, а Конституції. Як пророк, добавлю, що і Святого Письма.
Тепер війна реально уже на Галичині, може розпочатися знову з Конституції. З її непорушності.
31 серпня, після ревного відстоювання непорушності Конституції, ВО«Свобода», що найбільше постаралася в її нехтуванні, попала в смертельну пастку.
Громадський рух «Народний контроль», котрий у Тернополі паплюжив «Свободу» і міського голову взявся за неблагородну справу — спасати потопаючих нашими галицькими руками.
Для них вихід із пастки підказує бюст першого сепаратистського лідера України — В.Чорновола, котрий ще не маючи незалежної держави України у 1991 році створив Галицьку Асамблею.
Для сил, котрі попали у пастку, єдиним виходом буде відновлення сепаратистської ідеї Чорновола.
В результаті Київ та Донецьк знайдуть спільну мову: швидко примиряться та знайдуть козлів відпущення у новоутвореному об'єднанні. Крук крукові ока не виклює. Вони об'єднають свої гради та помстяться за спровоковану галичанами бучу.
Де ви там галицькі дизертири? Вас більше ніж мобілізованих. Ви ненавидете війну. Хочете миру. Вилазьте із своїх криївок та женіть цих провокаторів війни поки не пізно.
Ворог не там десь далеко, у Києві, Донецьку чи Москві. Він тут, на Театральному майдані заробляє на кривавих технологіях гібридної війни. Вішає нам «лапшу» на вуха. Скільки раз, ми галичани «клюваали» на їхню наживку.
А тепер, тим хто має нас усіх за бандерівців та фашистів не терпиться щосили познущатися над Галичиною кривавою війною.
7 вересня минає чергова річниця відходу у вічність Блаженнішого Йосифа Сліпого. Часто небіжчика важко поховати один раз. Упокоєний заповів поховати його аж три рази, немов би загострюючи увагу нас усіх живих українців на цій неприємній процедурі.
На скандальному місці, поруч співочого поля, цього дня на Годиннику прозріння, Страждальна Мати кине сім тіней сумніву войовничим намірам новітньої бучі, щоб прилучитися до пророчої ініціативи з повернення Україні Благодаті Божої. Усі, хто хоче миру та спокою, прийдіть підтримайте Богородицю.
Молю воскреслого Спасителя на здійснення цієї ініціативи. Амінь.

Пророк: Мирослав Копак

3.09.2015 року Божого.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиТігіпко вилетів до Москви на переговори з мирного врегулювання ситуації в Криму

Новости в мире"ІДІЛ" готує замах на Папу Римського

Новости ПолитикиАмериканские эксперты: "Не надо грозить Путину"

Новости БизнесаGOOGLE КУПИТ РАЗРАБОТЧИКА СИСТЕМ ИСКУССТВЕННОГО ИНТЕЛЛЕКТА

Новости ПолитикиЗавтра украинцев могут отрезать от Мира

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети