Путін йде у наступ!

27 мая 2015
2458 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8843.jpg

Думаю, активна фаза бойових дій на Донбасі буде вже найближчим часом. Розпочнеться, швидше за все, із пробних атак. Але, може, відразу терористи підуть у наступ. Чергова фаза загострення досягне до липня — серпня. На вересень — жовтень, ймовірно, піде затишшя і політичний процес, завданням якого буде який-небудь Мінськ-3 — забезпечення політичних результатів ймовірного настання.

Наступати будуть, найімовірніше, на Щастя, Авдіївку, Дзержинськ, Костянтинівку. Напевно, на Волноваху і зроблять якісь рухи тіла в районі Маріуполя.

Приблизно так мені бачиться розвиток ситуації. До кінця року буде йти політичний процес, який багато в чому залежатиме від результатів наступу. Може бути, у листопаді — грудні знову буде загострення. Загалом, все це ще надовго.

Для Путіна зараз одним з головних цілей є вплив на переговорний процес. Але є ще одна складова ймовірного наступу. Їм необхідно захоплювати об'єкти, що мають економічне значення. Наприклад, Авдіївський коксохім, ж / д вузол в Попасній, ТЕС в м. Щастя і так далі. Яких-небудь великих територій терористи не можуть взяти і самі це розуміють.

Своїх сил місцевим терористам для локальних успіхів не вистачить. Їх дуже мало залишилося. В основному це будуть російські найманці, також амністовані до 9 травня. На другій фазі, коли ми вже утилізуємо цих найманців, підуть чисто російські війська. Хоча вони відразу будуть стояти за бойовиками. Воювати-то вже особливо нема ким. Дурні поступово закінчуються, доводиться активніше залучати російських військових. У Донецьк, наприклад, привезли навіть курсантів артилерійських училищ, які стріляють по Авдіївці. Це взагалі не бачено в історії воєн. Курсантів намагаються не чіпати до останнього. Але в даному випадку не вистачає фахівців.

Однак поки розраховувати на якісь серйозні протести з боку російських військових не доводиться. Будуть локальні розборки. Вони поки воюють, але абсолютно без мотивації. Накази виконують, але без ентузіазму. Кожна бригада побувала тут уже по кілька разів. Вони давно вже все зрозуміли про цю війну, про завдання, які ставить держава і ставлення цієї держави до них. Вони розуміють, що не дочекаються ні нормальної компенсації, ні навіть нормального поховання. Від тебе просто відмовляються.

Похожие статьи:

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети