Путін наймає тільки своїх людей на роботу

24 мая 2015
2049 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8795.jpg

Багато хто не може зрозуміти, навіщо Путін призначає сина Фрадкова якимось там великим чиновником? Я зараз поясню. Коли я працював у банку, то очолював там відділ. І мені доводилося набирати людей, коли ми розширювалися. Я це робив так. Давав у відділ кадрів заявку, вони посилали її в рекрутингове агентство, мені приходило резюме, я дивився, призначав співбесіди, приходили люди, ми розмовляли, я задавав питання. Найважливішим було знати, чи розуміє людина юриспруденцію так само, як я? Наскільки вона грамотна, посидюча і виконавча. Потім я відбирав з п'яти-десяти одного і брав цю людину на роботу. Багато хто скаже, і чого? Все так беруть. Все, та не все.

У нас був відділ безпеки, очолював його мій приятель, колишній військовий. Ми дружили. У свій відділ він теж набирав людей.

Ніяку заявку він нікуди не направляв. Взагалі брати з боку співробітників він вважав найбільшою дурістю. Брав на роботу він тільки по блату. Рівень кваліфікації ніякої ролі не грав. Важлива була лояльність і повна відданість. За той час, поки ми разом працювали, у нього змінилося три зама. Перший був перш начальником автомийки. Але проявив якось відчайдушне завзяття, перестрибнув через голову керівника, і на наступний день був звільнений. Другий прийшов з ФСКН, менти попросили влаштувати. Через пару місяців він пропав. Виявилося — біла гарячка, кидався з ножем на дружину, поклали в лікарню. Довелося звільнити у зв'язку з невиходом на роботу і непробудним пияцтвом. Потім прийшов третій, колишній вояка. Цей влаштував начальника у всіх відносинах, тому що був тупий як пробка, нікуди не ліз без попиту, виконував всі вказівки. Сам найняв собі помічників і або спав на роботі, або грав в ігри.

За весь цей час у мене був тільки один заступник, який повністю виправдав мої очікування, і коли я перейшов на роботу в інший банк, порекомендував співробітнику теж перейти до мене, так як ми знову розширювалися і мені потрібен був кваліфікований помічник.

Так от, все це я написав до того, що Путін наймає людей на роботу, як цей начальник відділу безпеки: некваліфікованих, неписьменних, непрофесіоналів, але зате своїх і по блату. Тому що він навіть не розуміє, що як це так можна брати з боку працівника, проводити йому іспит, тестувати його, перевіряти його знання, вміння, навички. Йому важливий не результат їхньої праці, а зовсім інше: щоб вони не зрадили. А на саму роботу йому плювати, як вони її будуть виконувати.

Нехай хоч все відомство розвалять і розкрадуть. Головне — повна лояльність і безмежна відданість. Все інше — нісенітниця.

Похожие статьи:

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети