Путін нарощує конкуренцію на виборах

28 марта 2015
2304 просмотра Голосов: 0 Автор:Діма Ждовану
article7979.jpg

Частка жителів Росії, які готові проголосувати за Володимира Путіна на виборах глави держави, зросла до 75 відсотків. У січні 2015 цей показник становив 70 відсотків, відзначають соціологи Фонду «Громадська думка» (ФГД). Учасникам опитування було поставлено питання, за кого б вони проголосували, якби вибори відбулися найближчої неділі.

Цей показник — максимальний з 2008 року, коли він становив 60 відсотків. У січні 2014 віддати голос за Путіна збиралися 46 відсотків респондентів, у березні — 58 відсотків, у грудні — 73 відсотки.

Про довіру главі держави заявили 86 відсотків учасників опитування, в тому числі 40 відсотків — про безумовну довіру. Крім того, 86 відсотків респондентів заявили, що Володимир Путін добре працює на посаді глави держави.

Варто зауважити, що ці рекордні показники співпали з 15-річчям першого обрання Володимира Путіна президентом Росії (26 березня 2000 року). На думку спостерігачів, нинішні дані в чому пов'язані з позицією глави держави щодо подій на Україні і конфлікту в Донбасі.

Рейтинг президента впливає і на сприйняття жителями нашої країни "Єдиної Росії", засновником і моральним лідером якої є Володимир Путін. Електоральний рейтинг партії досяг 59 відсотків. Таке спостерігалося тільки в 2009 році, коли з роботою Володимира Путіна і "Єдиної Росії" виборці пов'язували надії на швидке подолання наслідків глобальної фінансової кризи.

Чи можна говорити, що у російського президента могли б бути конкуренти на виборах? Судити про це можна за даними все того ж опитування ФОМ. Лідера ЛДПР Володимира Жириновського готові підтримати чотири відсотки росіян, лідера КПРФ Геннадія Зюганова — три відсотки, бізнесмена Михайла Прохорова і лідера «Справедливої Росії» Сергія Миронова — по одному відсотку.

Похожие статьи:

Бизнес-технологииРосійський плавучий космодром «потопить» українська ракета ?!

Политические статьиЯценюк піде у відставку?!

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети