Путін з'їхав з глузду

22 мая 2015
2383 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8762.jpg

Президент Росії Володимир Путін на засіданні президентської ради з російської мови запропонував виділити російську мову і літературу із загального поняття філології в самостійну предметну область у системі загальної освіти. Путін зазначив, що Росії необхідна збалансована й ефективна мовна політика, і розкритикував мовну асиміляцію, якої дотримується «ряд країн». На думку президента, це веде до поділу суспільства, а також до «прямих трагічних внутрішніх конфліктів».

Відокремити-то можна, можна взагалі все. Але це те ж саме, що відокремлювати оселедець від шуби, пельмені від горілки, Ільфа від Петрова, а Едуарда Лимонова — від нацболів

З асиміляцією в мовному середовищі за пропозицією президента боротися можна і потрібно. Це приблизно так само ефективно, як боротися зі снігом, дощем і поганою грою «Львівських Карпат». Можна — так. Але сенс.

Путін каже, що асиміляція мов і народів привела в «ряді країн» (яких, про що це, взагалі?) До «поділу суспільства на повноцінних і неповноцінних людей, на громадян і негромадян, а то й до прямих трагічним внутрішніх конфліктів». Окей, добре, у Росії були на чолі країни люди, що знали толк в мовознавстві. Але, усім студентам на першому курсі у вступних лекціях говорять, що асиміляція — це якраз те, що допомагає розуміти і об'єднуватися. Сенс принципово інший.

Та біс з ним, ці російські мови можна рубати хоч кожному другому.Путінові рішення скоро призведуть до розвалу країни!

Похожие статьи:

Новости в мире​Будь-який іноземець може стати громадянином Росії

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Общества​Яценюк пообіцяв забезпечити спецстатус для російської мови

Новости в мире​Нова влада України самі винні в тому, що втратили Крим - Лукашенко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети