Путін збільшив власну охорону

16 декабря 2015
2952 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11372.jpg

У президента Володимира Путіна змінився керівник особистої охорони.

Безпека глави держави тепер передана у ведення Дмитра Кочнева, а колишній головний охоронець Путіна Олег Климентьєв перейшов на роботу в ФСО.

Перестановки, ймовірно, пов'язані з тим, що нинішньому керівникові ФСО Євгену Муріву цього року виповнилося 70 років і, можливо, він хоче піти на пенсію.

У той же час в охороні президента потрібні свіжі сили, які зможуть виконувати свої завдання на 100%.

 

Указу про призначення Дмитра Кочнєва поки немає, не опублікована і його офіційна біографія. Взагалі останнім часом охороні президента приділяється підвищена увага: ще рік тому навколо резиденції Путіна Ново-Огарьово були вирубані великі масиви лісу, за офіційною версією — для прокладки дороги.

 

Цього року за новими вимогами безпеки журналісти при вході в Ново-Огарьово здають ноутбуки, планшети, телефони, паспорти.

 Про охорону президента відомо все менше, це "єпархія» ФСТ — досить закритої структури. Найвідомішим охоронцем Путіна був Золотов, який потім перемістився на посаду заступника міністра МВС.

 

 Йде підвищення заходів безпеки, і не тільки у нас. Ви ж бачите, що під час міжнародних самітів вживають надсерйозні заходи безпеки відносно світових лідерів. Охорона Олланда, Меркель теж посилюється, і це абсолютно виправдано. І у нас — те ж саме, — прокоментував президент асоціації ветеранів підрозділу антитерору «Альфа» Сергій Гончаров.

Похожие статьи:

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети