Путінська тінь сьомого жовтня у Тернополі

7 октября 2014
5333 просмотра Голосов: 0 Автор:Пророк
article5705.jpg

Путінська тінь сьомого жовтня у Тернополі
Сьогодні Почаївська Матір Божа подарувала на день народження Путіну свій подарунок – гнівну тінь Своєї правої Стопи на Годиннику прозріння. Це Вона зробила напередодні (8 жовтня) дня рідкого астрономічного явища «кривавого Місяця», коли повне місячне затемнення співпаде із сходом та заходом Сонця та на Україні не спостерігатиметься.
Пречиста уже на протязі 10 років, коли Путін очолював державу підряд, тричі Своєю тіню попереджувала його сімками. Це було із 7 травня 2000 року по 7 травня 2008 року та із 7 травня 2012 року до сьогоднішнього дня.
У 2014 році 7.10 Путін відмічає свій 56 рік народження.
2014 – сума чисел дає сімку. Це перша гнівна тінь Пречистої. Сума чисел його віку дає 11. А, сума останнього числа та числа порядку місяця дає 21. Тобто три гнівних тіні. В день його народження теж тінь.
Як бачимо, Богородиця подарувала п’ять гнівних тіней, по числу граней зірки, котрою він тішиться над Кремлем.
Недавно своєю статтею:»Господній залп по путінському безсиллю», я разом із багатьма тисячами читачів післав у Росію двох неупокоєнних українських Мучеників. Там були такі слова:
«Ці два мученики витерпіли разом довгих 38 років знущань та каторги на російський землі. Пора відплатити зухвальцям. Бо у Єванглії сказано: «До мене (Бога) належить відплата, я відплачу!» (Євр. 10.30). Знущання Сліпого пройшли Красноярськом, Камчаткою, Єнісейськом, Поляріє’ю, Печоріє’ю, Потьмою, Мордовіє’ю, Маклаковим, В’яткою, Воркутою та багатьма ішними місцевостями з вигнанням у Москві.
Мученик Володимир поневірявся у копальнях на Колимі та Мордовських і Якутських таборах.
Нехай Пречиста позбавить російські місцевості, котрими поневірялися Блаженніші, спокійного сну, щоб зухвальці здригалися у сні від перевертань у труні Мучеників за віру та Україну.
Росія до тих пір з нами нічого не зможе зробити, поки у нас є ці два неупокоєні Мученики. Путін проти таких усопших – безсильний».
Сьогодні маємо результат Господньої Сили. Наші мученики притягнули Путіна в день його народження, як магнітом, туди де вони мучилися – в сибірську тайгу, Сибірського федерального округу, десь за 300-400 кілометрів від найближчого житла.
Що наші Мученики зроблять там із Путіним – тільки одному Господу Богу відомо.
Але мені відомо як тішиться з цього ціла Росія.
Вона приготовила подарунок Президенту – сім графіті-відкриток, які появилися у семи містах Росії. На фасадах будинків у Калінінграді, Санкт-Петербурзі, Москві, Новосибірську, Іркутську, Владивостоці та у недавно загарбаному в України Севастополі. Там появилися величезні малюнки з буквами та символічними зображеннями слів, з яких починаються букви: «С»- сила, «П»- пам'ять, «А» -арктика, «С» — суверенітет, «И»- історія, «Б» — безпека, «О» — олімпіада. Букви, котрі знаходяться у тисячах кілометрів одна від одної, складаються у слово «СПАСИБО».
У Москві на графіті зображений «Тополь –М» з написом «Суверенитет». Слово «Пам'ять» художники зобразили у Санкт-Петербурзі. В окупованому Севастополі появився атомний ледокол «Россия» з написом «Арктика». В Калінінграді на малюнку зображений солдат, на фоні пам’ятника затопленим кораблям в окупованому українському Криму. Картина супроводжується написом «Сила». В Новосибірську на графіті зображені пам’ятник Мініну і Пожарському, храм Василя Блаженного і прапор Росії у формі окупованого українського Криму, а також напис «История». В Іркутську появився Кремль і солдат, з написом «Безопасность». У Владивостоці зроблені талісмани зимової Олімпіади в Сочі.
Москва до дня народження Путіна відкрила виставку (цитую мовою оригіналу):«12 подвигов Путина». Экспозиции представили следующие работы: «Удушение Немейского льва — борьба с терроризмом», «Убийство Лернейской гидры — ответ на санкции», «Истребление Стимфалийских птиц — остановка авиабомбежки в Сирии», «Поимка Керинейской лани — Олимпиада в Сочи», «Укрощение Эриманфского вепря и битва с кентаврами — ликвидация олигархии», «Очистка Авгиевых конюшен — борьба с коррупцией», «Укрощение критского быка — Крым», «Похищение коней Диомеда, победа над царем Диомедом (бросавшим чужеземцев на съедение своим коням) — контракт на „Мистрали“, „Похищение пояса Ипполиты, царицы амазонок — Южный поток“, „Похищение коров трехголового великана Гериона — контракт на газ с Китаем“, „Похищение золотых яблок из сада Гесперид — поддержка “минского перемирия» на Украине", «Укрощение стража Аида — пса Цербера — борьба с США».
Судячи із вище приведеного, найвищий зверхник Росії перетворився у справжнього Диявола.
Українцям потрібно з ним бути надзвичайно обережними.
Від нього застерігає нас Пресвята Богородиця.
Не біймося Путіна. Нас очікує Пресвята Богородиця. Прийдім до Неї. Не під залізобетонними склепіннями Церков, а тут, просто неба, Богородиця побачить вас біля Годинника прозріння, застережить тіню Свого Покрову від путінської напасті. Вона чекає на вас, як рідна мати. Пречиста завжди рада приймати вас безкоштовно та цілодобово.
Благодать Господа нашого Ісуса Христа з усіма вами! Амінь.
Пророк: Мирослав Копак
07.10.2014 року.

Похожие статьи:

Политические статьиДень незалежності на годиннику прозріння.

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Политические статьиПокази сонячного годинника

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСкандальне джерело

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk