Російський Президент ​Путін вже знайшов собі заміну

5 июля 2015
2146 просмотров Голосов: 0 Автор:Viktor
article9494.jpg

Російський Президент Володимир Путін вже готує собі заміну, побоюючись повторити шлях Віктора Януковича.

Зараз головний кандидат — Сергій Іванов, голова адміністрації президента, який активно «лізе в усі дірки».

Така страховка — не рядова подія, враховуючи можливе закінчення чергового президентського терміну Путіна лише в 2018 році.

Про це в інтерв'ю «Обозревателю» розповів колишній радник Путіна, президент Інституту економічного аналізу, старший науковий співробітник американського Інституту Катона Андрій Ілларіонов.

Так, вже починаючи з березня всі кремлівські ЗМІ активно просувають главу адміністрації президента Росії Сергія Іванова. Навіть на сайті президента з'явився розділ, присвячений адміністрації — випадок кричущий у світовій практиці, упевнений експерт.

«Враховуючи те, що черговий термін Путіна в кріслі президента закінчується лише в 2018 році, таке рішення показує те, що він готує страховку на випадок непередбачених обставин. І робить все можливе, щоб перехід до його наступника стався максимально гладко, уникнувши «вакууму влади». Путін побоюється ситуації, яка виникла в Україні поле втечі Януковича », — розповів Андрій Ілларіонов. Додавши, що це далеко не рядове явище.

Також колишній радник президента РФ упевнений, що можливість «палацового перевороту» в Росії можлива лише за згодою самого Путіна і цілком можливо, що він вже відбувається.

«Палацовий переворот можливий лише якщо він буде санкціонований самим Путіним. Навіть передача влади Іванову — це вже «переворот», з порушенням всіх формальних вимог », — заявив експерт.

Похожие статьи:

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

Новости КиеваСтуденти проти звільнення

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети