Росія відправить до Криму усіх своїх наркоманів

8 июля 2015
2947 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9534.jpg

Окупований Крим може стати пілотним регіоном Російської Федерації, де запровадять комплексну, в тому числі і трудову реабілітацію наркоманів. Про це заявила спікер Ради Федерації Федеральних зборів Росії Валентина Матвієнко, передає «Преса України».

Як підкреслила російська чиновниця, на півострові склалися найбільш комфортні умови для цього.

«Думаю, що однією з базових майданчиків для відпрацювання технологій наркореабілітації може стати Республіка Крим… Тут є всі умови для формування регіонального кластера багатокомпонентної системи, що дозволяє ефективно працювати з реабілітантами», – підкреслила Матвієнко.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що голова Ради Федерації Валентина Матвієнко не вважає Україну назавжди втраченою для Росії. Крім того, вона переконана, що українська влада намагається перекласти всі свої проблеми на Російську Федерацію.

Нагадаємо, Анексія Автономної Республіки Крим та м. Севастополя Росією — військова агресія Росії, спрямована на насильницьке протиправне відторгнення Кримської автономії та Севастополя від України та їх приєднання до Російської Федерації на правах суб'єктів Російської Федерації, що було здійснено протягом березня 2014 року. Насильницька анексія Криму не визнається українською державою, не визнається Генеральною асамблеєю ООН, ПАРЄ, ПА ОБСЄ, а також суперечить рішенню Венеціанської комісії, натомість російською владою трактується як «повернення Криму до Росії». Згідно з Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» територія Кримського півострова внаслідок російської окупації вважається тимчасово окупованою територією.

У кінці лютого — початку березня 2014 року перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту РФ війська без розпізнавальних знаків окуповували Кримський півострів. Також було створено збройне формування з російських «козаків», яке називало себе «самооборона Криму». 16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов псевдореферендум про статус півострова, за сфальсифікованими результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

У серпні голова Ради міністрів Республіки Крим Сергій Аксьонов промовився, що ініціатором анексії Криму був особисто Путін.

Похожие статьи:

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети