Рух Наливайченка «Справедливість» братиме участь у виборах до ОТГ на Сумщині

10 октября 2017
235 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16106.jpg

З 9-ти об’єднаних теріторіальних громад Сумщини Рух Наливайченка «Справедливість» братиме участь в 7-ми.

68 членів та прихильників Руху, які йдуть на вибори, презентували виборцям та лідеру Руху Валентину Наливайченку свій план виходу регіону з кризи.

"Суми та Сумщина потерпають сьогодні не менше за будь-який інший регіон України. Люди як можуть виживають наперекір злидням, бездарній владі, корупції", — зазначив політик.

Далі він навів сумні факти: розбиті дороги, онкодиспансер з ліжками, яким по сімдесят років, обласна лікарня десятий рік без гарячої води, кожній четвертій жінці в області ставлять страшний онкодіагноз.

Лідер Руху Валентин Наливайченко неодноразово наголошував про те, що медицина для кожного українця має бути якісною і доступною, і що гроші для цього є, але владі треба просто перестати красти з держбюджету. Перебуваючи у Сумах,

Валентин Наливайченко подякував патріотам — добровольцям і волонтерам: «Дякую усім, хто у буремні трагічні лютий-березень 2014 року не дали проникнути сюди сепаратизму та російській агресії. Допомогли відстояти Сумщину. Захистили кордон — а це майже 700 кілометрів!» — наголосив політик.

 

Похожие статьи:

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиЛідер руху «Справедливість», екс-голова СБУ після масової хакерської атаки закликає створити в Україні єдиний центр з кіберзахисту (відео)

Политические статьиНаливайченко вимагає від Генштабу офіційного залучення ПДМШ до надання медичної допомоги воїнам на передовій

Политические статьиМедик-волонтер ПДМШ ім. Пирогова Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети