Рух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

6 марта 2017
1084 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14627.jpg

Напередодні активісти зібралися під Солом‘янським (колишній Шевченківський) судом на так званий Антикорупційний Майдан. Вони перешкоджають спробі вивезти з суду голову ГФС Романа Насірова.

«Ми бачимо як замість одного клану прийшов інший, набагато цинічніший. Тисячі добровольців сидят по тюрмах, а жодного корупціонера не покарано. Якщо ці суди не почнуть працювати на народ України, ми будемо судити цих суддів, які не пройшли люстрацію!» — висловив вимоги Руху «Справедливість» заступник лідера Руху Валентина Наливайченка Руслан Колєсніков.

Станом на 1 годину ночі понеділка, 6 березня, голову ГФС звільнили, але він не виходив із зали суду. Лікарі оцінюють його стан як стабільний. Адвокати Насірова висловили побажання провести слідчі дії зі своїм клієнтом. Усі виїзди з будівлі Солом‘янського суду перекриті активістами.

«Сьогоднішнє зібрання – це зібрання гідності і справедливості. Це зібрання людей,  які хочуть бачити свою країну чистішою. Те що відбулось впродовж останніх днів, це однозначно «плювок в обличчя» всім нам. Терпіти ніхто не буде.

Ситуація, яка сьогодні відбувається і на цьому Майдані, уважно відстежується нашими міжнародними партнерами, які не дадуть образити український народ. Але, насамперед, український народ не дасть себе образити. І в цьому наша велика сила і єдність», — наголосив зступник лідера Руху «Справедливість» Маркіян Лубківський.

Прості кияни, які зі ЗМІ та соцмереж дізналися про те, що відбувається під Солом‘янським судом, обурилися, що «закон у неділю спить». Але ми не спимо, – стверджують активісти.

Керівник Київської обласної регіональної парторганізації Громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість» Бєдовой К. в своєму коментарі на сторінці ФБ зазначив, що результат цієї справи залежить від рівня суспільної  свідомості і прагнення громадян до дотримання законності  і відновлення справедливості.

Блокування будівлі суду з вимогами справедливого правосуддя продовжується. 

Похожие статьи:

Политические статьиДипвідносини з РФ потрібно було давно розірвати, - Лубківський (відео)

Политические статьи«Україна має запропонувати новій владі Франції новий порядок денний двосторонніх відносин», - М. Лубківський (відео)

Политические статьиВлада нарешті відгукнулася на ініціативу Руху «Справедливість» — М.Лубківський

Политические статьиВід результатів сьогоднішніх президентських виборів у Сербії залежить майбутнє і стабільність Балкан, - Лубківський

Политические статьи“Справа Насірова об’єднала людей та навіть політсили. Це – справжня перемога”, - волонтер

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети