Рух «Справедливість» представив свою Програму української зовнішньої політики

22 декабря 2017
1020 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16610.jpg

Маркіян Лубківський про 5 пріоритетів української зовнішньої політики.

З нагоди Дня працівника дипломатичної служби України і 100-річчя української дипломатії радник із міжнародних питань Руху В. Наливайченка «Справедливість», надзвичайний і повноважний посол України Маркіян Лубківський назвав 5 пріоритетів української зовнішньої політики на найближчу перспективу.

Першими двома пріоритетами є рух до членства в ЄС та НАТО через послідовне і системне виконання Україною Угоди про асоціацію Україна — ЄС та одержання Плану дій щодо для членства (ПДЧ) в НАТО.

«Відновлення та розвиток добрих, рівноправних та взаємнокорисних відносин з усіма найближчими сусідами. Про агресора тут мова не йде», — підкреслив він.

Третім пріоритетом Лубківський вважає дієвий захист українських громадян за кордоном. «Наші дипломати мають приходити на допомогу своїм громадянам 24 години на добу», — наголошує дипломат.

Четвертим пріоритетом і, водночас, викликом для української зовнішньополітичної служби є протидія російській агресії та відновлення територіальної цілісності України: встановлення контролю над нашими східними теренами і повернення Криму.

П’яте завдання, впевнені в Русі «Справедливість», — повернення з російського полону і заручництва усіх наших громадян, незаконно схоплених і утримуваних агресором.
Відео:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=170242350392973&id=151432162273992

Похожие статьи:

Политические статьиРух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

Политические статьиДипвідносини з РФ потрібно було давно розірвати, - Лубківський (відео)

Политические статьиВлада нарешті відгукнулася на ініціативу Руху «Справедливість» — М.Лубківський

Политические статьи«Україна має запропонувати новій владі Франції новий порядок денний двосторонніх відносин», - М. Лубківський (відео)

Политические статьиВід результатів сьогоднішніх президентських виборів у Сербії залежить майбутнє і стабільність Балкан, - Лубківський

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети