Рух «Справедливість» створив Штаб правової допомоги людям, які 10 вересня протестували проти незаконних дій влади і «тітушок» на КПП «Шегині»

11 сентября 2017
416 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15932.jpg

Рух «Справедливість» створив Штаб правової допомоги людям, які 10 вересня протестували проти незаконних дій влади і «тітушок» на КПП «Шегині»

Про це повідомив лідер Руху Валентин Наливайченко.

Юристи надаватимуть безкоштовні консультації кожному, хто потребує правової допомоги. Телефон Штабу: +38 (067) 469 65 30, електронна адреса: law@spravedlyvist.com.ua.


Тільки рішучі кроки не дозволять зміцнитися диктатурі в Україні! Ми закликаємо людей, які об'єдналися вчора заради протистояння беззаконню і свавіллю, і сьогодні триматися разом, аби захистити себе!

«Учора ми разом відстояли брутально порушене владою право Михайла Саакашвілі на повернення в Україну. Сьогодні разом відстоїмо порушені права кожного, хто зазнає утисків від цієї влади!» — наголошує лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, що 10 вересня на КПП Шегині люди, рятуючи своє життя та здоров’я, були змушені самотужки покинути місце ймовірного замінування. Адже людям, на вимогу Валентина Наливайченка та ще кількох політиків, які перебували на кордоні, було відмовлено у допомозі у зв'язку з ситуацією, яку влада сама ж і зрежисувала. Замість евакуації — цинічна брехня!

Покарання перед законом мають понести відповідальні посадові особи, а не люди, які діяли відповідно до ч. 9 ст. 9 Закону України «Про державний кордон України», де чітко прописано, що не є порушенням вимушене перетинання держкордону особами, вчинене в стані крайньої необхідності, а також за інших вимушених обставин.

Похожие статьи:

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети