Рух “Справедливість” уже сьогодні отримує 17 місць у Раді — рейтинги зростають

29 августа 2018
890 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17604.jpg

Згідно з результатами нового соцопитування, проведеного у період з 26 липня по 17 серпня компанією SeeTarget, рейтинг партії Валентина Наливайченка «Справедливість» демонструє стрімку позитивну динаміку. В опитуванні взяли участь 2627 респондентів по всій території України.

Дослідження показує значне зростання підтримки Руху “Справедливість” на майбутніх парламентських виборах: наразі виборчий потенціал вже сягнув 5,7% голосів, що дозволить отримати до 17 місць у парламенті! Антирейтинг Руху “Справедливість” становить лише 4,8%, що є другим найнижчим показником серед усіх партій.

При цьому, враховуючи те, що 25% виборців ще не визначилися зі своїм вибором, політичні експерти компанії SeeTarget стверджують, що Рух “Справедливість” безсумнівно здолає виборчий бар’єр проходження до парламенту. Більше того, Рух має великий потенціал росту підтримки до виборів.

Валентин Наливайченко: «Ідемо на вибори з чіткою програмою. Знаємо, як звести нанівець корупцію, яка знищує країну зсередини й робить її вразливою до небезпек. Разом із командою Руху «Справедливість» розробили національний план відновлення миру, який представили громаді на сході України, обговорили з професійними військовими, ветеранами АТО та заручилися їхньою підтримкою. Попереду — обговорення з людьми по всій території України. Ми повернемо Україну на шлях розвитку! Влада буде служити людям!»

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

ОбществоНаливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети