Рух «Справедливість» вимагає імпічменту

4 декабря 2017
940 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16496.jpg

«Порошенко має піти! Так буде краще для всіх», — написав лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко на своїй сторінці у Фейсбук.

Активісти Руху В. Наливайченка «Справедливість» були серед тисяч українців, які у неділю (3 грудня) вийшли в столиці на «Марш за імпічмент». Вимоги дві: імпічмент президента та створення Антикорупційного суду.

Президент Порошенко не виконав жодної своєї передвиборчої обіцянки:
 не продав бізнес і магазинів «Рошен» відкривається більше, ніж нових лікарень;
 усі реформи його урядів – провальні. Рівень корупції вище, ніж за часів Януковича;
 обіцяв закінчити АТО за два тижні, потім — багато говорив про перемир’я на Донбасі, натомість там продовжують гинути і військові, і цивільні.Щороку статки Порошенка та його родини ростуть ледь не у геометричній прогресії, тоді як українці вже за межею бідності. Його гроші в офшорах і він ухиляється від сплати податків. Тільки за це він має піти з посади та відповідати перед судом та людьми!

Нещодавно лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко був у Сполучених Штатах Америки, спілкувався з конгресменами, сенаторами, високопосадовцями. Вони вже не просять, а просто вимагають від української влади, щоб запрацював нарешті незалежний Антикорупційний суд та було припинено тиск на новостворені антикорупційні органи!

«Рух «Справедливість» 3 грудня разом із тисячами українців вийшов у столиці на «Марш за імпічмент». Петро Порошенко має піти, бо він показав свою неспроможність і небажання боротися з головним внутрішнім ворогом, який знищує країну – корупцією! Ми ж стоїмо на тій позиції, що представники влади та, у першу чергу, президент мають знати: за корупцію в Україні карають!» — зазначив керівник Секретаріату Руху «Справедливість» Руслан Колєсніков
Відеострім з маршу: 


Якщо Верховна Рада під час цього сесійного тижня не ухвалить закон про імпічмент президента, Рух «Справедливість» разом із народом знову вийдуть на Майдан. І звідти вже не підуть, поки влада не піде геть.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети