Рух «Справедливість» вимагає припинити тиск на новостворені антикорупційні органи

7 декабря 2017
838 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16514.jpg

Тисячі активістів та прихильників Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» вимагають від президента Порошенка, ГПУ та СБУ припинити втручання в роботу Національного антикорупційного бюро (НАБУ), Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) і негайно почати процес створення незалежного Антикорупційного суду.

Атакою на новостворені антикорупційні органи та відвертим небажанням створювати Антикорупційний суд корумпована влада повністю і остаточно підірвала довіру до неї, а найстрашніше – вчергове підірвала довіру до України з боку західних партнерів.

Через намагання корумпованих можновладців зберегти свої корупційні схеми Україна втрачає міжнародну підтримку — поставлено під загрозу всю зовнішню допомогу.

Лише за останні дні пролунали десятки жорстких заяв від США, ЄС, МВФ, впливових західних лідерів і політиків! «Брехуни і корупціонери відверто грають на боці російського агресора.

Саме їхня злочинна діяльність послаблює Україну, є причиною зубожіння людей. Врятувати Україну і українців можемо лише ми самі, об'єднавшись і зупинивши цих олігархів у владі!» — заявляє Валентин Наливайченко.

Похожие статьи:

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети