Russian Friendly: санкції чи дружба?

27 июня 2014
3622 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5156.jpg

Якщо раніше це виражалося передусім у фактичному спрощенні візового режиму (безпроблемній видачі багаторазових віз на тривалий період, скороченні часу на оформлення візи тощо), то віднедавна дедалі більшої популярності набуває програма Russian Friendly.

Днями таку програму, орієнтовану передусім на туристів із Калінінградської області, було запущено уВармінсько-Мазурському воєводстві Польщі, інформує “Турпром”. Ідеться передусім про добровільну сертифікацію фірм і компаній, які дбають про високу якість обслуговування саме російських туристів.

Для того, щоб отримати сертифікат Russian Friendly, готель, ресторан чи інший заклад має виконати низку умов. Зокрема, обов’язковою є наявність російськомовного персоналу, меню (для закладів громадського харчування), сайту російською мовою тощо. Додаткова перевага — знижки чи спеціальні акції саме для росіян.

У березні про старт аналогічної програми заявила Італія, де 2014-й оголошено Роком російського туризму. Окрім усього іншого, значна кількість росіян тепер має право отримати італійську візу без сплати консульського збору. Так, безплатно видаватимуть візи громадянам Росії, які їдуть на вистави театру Арена-ді-Верона, на виставку до 450-х роковин смерті Мікеланджело, яка відкрилася в Римі 14 травня і триватиме до 28 вересня, деякі інші заходи.

Похожие статьи:

Новости в миреРосія приступила до підготовки санкцій щодо ЄС і США

Новости ПолитикиКличко говорив з Меркель про санкції проти представників влади – «УДАР»

Новости в мире​Росія не боїться санкцій Заходу та радить «слідкувати за Аляскою»

Новости в миреЄС опублікував список українських чиновників задля санкцій

Новости в мире​Нова влада України самі винні в тому, що втратили Крим - Лукашенко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk