Русский мир

2 января 2015
5547 просмотров Голосов: 0 Автор:Пророк
article6557.jpg

Русский мир.
Із цим поняттям пов’язані сьогоднішні драматичні українсько-російські відносини та є наріжним оправдальним «каменем» окупаційної політики Кремля.
На чому ґрунтується політика цього поняття?
У якій точці земної кулі не була б російськомовна людина, Москва буде її захищати військовою силою. Підкреслю, що російськомовна людина, а не громадянин Росії. Ця логіка руйнує весь світо порядок. Бо якщо Англія разом із США підуть по цьому принципу, то англомовних людей у всьому світі значно більше ніж російськомовних, що аж ніяк не на користь Кремлю. Та й у самій Росії, значна частина громадян Росії послуговується англійською. А за Царської Росії мовою верхів була прийнята французька. Що ж, тепер вони за цим принципом можуть вимагати військового захисту від Лондона, Вашінгтона чи Парижа.
Росія завжди хоче щось своє нести у світ, котрий не сприймає її примітивних цінностей типу балалайки чи березового соку.
У свій час вона несла разом із російською мовою комунізм та безбожництво. Пам'ятаєте слова: «Я русский бы выучил только за то, что им разговаривал Ленин». Ленінські ідеї рухнули, а мова носіїв цієї ідеї залишилася, як щось єдине та непорушне та потребує уже збройного захисту.
Очевидно, що тепер жорстоко розплачуються росіяни Карою Божою, як носії безбожницького атеїзму.
Русский мир уже і не пахне миром. Це якщо не реальна війна, то потенційна, всюди де б не була російськомовна людина.
Росія 23 роки мала шанс показати себе світові з кращої сторони, як не окремішня закрита країна, а рівноправна держава у колі держав світу.
Це можна порівняти, як приклад, із вашим поселенням у новий населений пункт. Одразу, до вас приглядаються люди, хто ви такий, приймаючи вас спочатку з острахом. Чи бува часом ви не злодій чи вбивця? А якщо ви ще будете гордитися своїми звіринними якостями, то люди будуть вас оминати десятою дорогою.
Теж саме сталося із Росією. Її пошук свого місця під сонцем привів до застосування останнього аргументу – брязкання зброєю.
Якщо російської балалайки світ не сприймає, то зброю – ще й як. Збройний російсько-український конфлікт будоражить світ, загрожує знищити саму ідею життя на планеті. Хіба це достойна місія для росіян? Навпаки. Це великий гріх перед Господом Богом.
Теперішні завойовники послуговуються георгіївськими ленточками. Тоді, під цим символом, наші предки боронили свою землю від загарбників. Зараз, під цією ознакою, росіяни самі стали загарбниками.
Світ до росіян ще раніше ставився з підозрінням. Тепер, він до громадян Росії буде ставитися з острахом, як до прокажених.
На жаль, ці анти людські почуття довгий час пропонувалися для читання та завідування. Пригадайте Маяковського, дозволивши мені замінити одне слово.
…По длинному фронту
купе и кают
чиновник учтивый движется.
Сдают паспорта,
и я сдаю мою
пурпурную книжицу…
И вдруг, как будто
ожогом, рот скривило
господину.
Это господин чиновник
берет мою
русскую паспортину.
Берет — как бомбу,
берет — как ежа,
как бритву обоюдоострую,
берет, как гремучую
в 20 жал змею
двухметроворостую...
З нашим українським паспортом, як заявив Премєр-Міністр України під час новорічного привітання, громадянам України буде легко переміщатися по всіх теренах Європейського Союзу.

Пророк: Мирослав Копак
02.01.2015 року.

Похожие статьи:

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети