Сім'я Клінтонів збагатилась за минулий рік на 36 млн. доларів

22 мая 2015
1767 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8769.jpg

Американські ЗМІ знову дорікнули Білла, Хілларі і Челсі Клінтон у незаконному збагаченні.

Газета The Washington Post з посиланням на джерела, близькі до колишньої президентської сім'ї, опублікувала матеріал, де розповідається, що за останній рік подружжя Клінтон збагатилося на 26 млн доларів, за рахунок виступів та лекцій за кордоном, в юридичних компаніях і університетах, а також в бізнес-корпораціях, які в їхніх деклараціях не були прописані вчасно.

Ще 12 млн доларів сім'я Клінтон отримала за книгу Хілларі «Hard Choices», випущену влітку минулого року. Фонд не представив декларації про ці доходи вчасно, тобто через місяць після їх отримання, що обурило американських журналістів. По ідеї, звітність Клінтон повинні були розмістити, як максимум, наприкінці 2014 року, а відповідно до правил — влітку.

Кожен виступ пані Хілларі, в середньому, оцінювався в 250 тисяч доларів. А всього таких промов було 97. Серед списку структур, нею відвіданих, числяться Ірландський державний стипендіальний фонд, Nigerian newspaper group і одна з найбільших бізнес-корпорацій Південної Кореї- Hanwha, що має негативну репутацію.

Нещодавно Фонд Клінтон не зміг відзвітувати про успіхи і конкретної спрямованості 10 млн доларів, виділених йому в рамках державної програми по захисту та лікування африканських дітей.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети