Сім’я нардепа Дубового «молиться за Україну» на курортах

22 января 2015
2994 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6851.jpg

Кривавий майдан, небесна сотня, вбивча влада, розкол держави, війна – все це тільки видима частина всього того, як можна характеризувати сьогоденну Україну. Нема жодної домівки, де не стояла «жалобна свічка» за вбитих чи на майдані чи в АТО людей…

Проаналізувавши і ретельно вивчивши хронологію подій в країні, ми відстежили деяких політиків і їх родини, які найбільш на слуху.

Олександр Дубовой – народний депутат, пастор, близький друг Турчинова, релігійна людина… Майже ідеальна репутація, але є одне але…

Рідне місто згадує нардепа ще з одного боку, як головного рейдера Одеси.

Коли ми почала шукати більше інформації з цього приводу, то побачили, що статті, які були раніше стосовно рейдера, побачити ми не змогли, так як вони активно знімаються з ресурсів.

Вивчаючи далі сторінки особисті нардепа в соціальних сітях і його родини, побачили ще більш цікаві речі:

Як ми добре бачимо, родина Олександра Дубового особливо не переживала за подіями, які відбувались в країні. Фото виставлено 15 марта, коли активні бої відбувались на території Криму.

Щаслива родина Олександра Дубового відпочиває за кордоном в той час коли починається штурм Євро Майдану. Фото виставлено 21 січня 2014 року. Потім ЗМІ будуть писати, що Олександр Дубовой активно підтримував майдан і знаходився на барикадах.

Ну і найбільш цікаве ми знайшли на сторінці племінника Кирила Дубового в його особистих відео. Статевий акт разом з розп'яттям Христа особливо символізує святі канони сім'ї Дубових.

Отже, коли Україна страдала від болю, а на Майдані гинули люди, не всіх «святих» тривожило це. І саме прикре, коли таке стосується цілих родин тих людей, які повинні захищати країну.
Источник: flashontimenews.com

Похожие статьи:

СкандалКоломойский свернул информационную войну против генпрокурора

Новости ПолитикиРадикалы Ляшко урезонили ирпенского прокурора

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

ОбществоЯрема покриває державних злочинців, винних в трагедії 2 травня в Одесі (відео)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети