S.W.I.F.T.- це остання капля або Що чекає Росію

30 января 2015
4676 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article7005.jpg

Лондонські заяви з приводу перегляду справи Литвиненка - це "чорна мітка" для кривавого диктатора Путіна. Йому таки вдалося викликати вогонь на себе.

Протягом 8 років Лондон поводився більш ніж коректно, роблячи вигляд, що Луговий та Ковтун отруїли невгідного перебіжчика Литвиненка на замовлення, що не має відношення до Володимира Володимировича.

Але обстріл Маріуполя поставив жирну крапку на кар'єрі того, хто так прагнув "всіх переграти". Путіна скинули з рахунків. Тепер невгамовному агресору пригадають все. Віднині, Путін - ізгой та терорист, якого можна вважати небезпечнішим за Усаму Бен Ладена. Заволодівши, в результаті сфальшованих виборів, одноосібним доступом до спускового механізму від ядерної зброї, колишній чекіст, сп'янілий надмірною владою, геть втратив відчуття реальності. Став символом агресивного режиму, який не повинен більш тероризувати світ.

12 лютого Рада Європи прийме нові (цього разу, схоже - остаточні) санкції проти Кремля. Швидше за все, Росію відключать від платіжної системи S.W.I.F.T.

Це означатиме тотальний колапс у банківській системі Росії, фінансовий хаос, порожні полиці в крамницях, неможливість взаєморозрахунків, закриття бізнесу, відтік останніх капіталів. Крах, морок, жах. На цьому тлі позбавлення Росії права голосу в ПАРЄ - крихітна неприємність, лише підтверджує попередження країн Заходу: гру завершено. Game over.

Фактично, "пацанському" угрупованню дали два тижні на вирішення "питання Володьки". Або він йде негайно, і неважливо як (на цвинтар чи у відставку), або кооператори отримують "звіздєц" по повній програмі - з бунтом, перестрілками, "червоними півнями" і неможливістю втекти з російського пекла з причини неприйняття фігурантів "зарубіжною" стороною. Шах і мат.

Оскільки Путін сидить і труситься від страху (відомо, що "доступ до тіла" диктатора суворо обмежений, навіть колишні у фаворі олігархи позбавлені можливості аудієнцій), наближається тінь розплати, що, безсумнівно, тривожить і найближче його оточення. Серед тих, хто нині близький до Путіна, немає жодного "рукопожатного" фігуранта. Жодного.

За останні дні навіть недалекоглядний Мєдвєдєв наговорив стільки, що західні політики готові втопити його в слині презирства. По ідеї, замість ізгоя-президента на заходи, присвячені 70-річчю визволення Освенцима, мав їхати Прем'єр-міністр РФ. За протоколом так годиться: як-не-як - друга особа в державі. Але поїхав Сергій Іванов.

Виходячи з цього, саме йому можуть доручити операцію з видалення "корінного зуба", що доставляє нестерпний головний біль людству.

Не сміємо нічого стверджувати, проте логіка всіх останніх подій підказує: у найближчі два тижні ми станемо свідками фіналу перебування громадянина Путіна при владі в Росії.

Залишається тільки побажати, щоб це сталося якомога швидше і безболісніше для кожного з нас.

УКРОП

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЗаарештовано лідера партії "Укроп"

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости ПолитикиРуководство "Укропа" обновилось бывшим помощником сепаратиста Царева

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети