Самогонна інєкція скаженому агресору

13 октября 2014
5630 просмотров Голосов: 0 Автор:Пророк
article5733.jpg

Самогонна ін’єкція скаженому агресору.
У цьогорічній агресії України Росією частково винні самі українці. Адже, купуючи російські товари, на протязі 23-ох років своєї незалежності, українці, своїми коштами, частково озброювали до «зубів» північного агресора, зміцнювали його армію та флот. Тепер, ця помилка обернулася для України, окупацією частини її території, численними жертвами, руйнуваннями та бідами. Народ зрозумів причину агресії та ліквідовує помилку, шляхом бойкоту різноманітних російських товарів.
Але, найбільша доля російського експорту належить нафті та газу.
Нафта для України є одним із найбільш імпортованих російських товарів. Росія у 2013 році експортувала 237 млн. тонн нафти та виручила за неї 174 млрд. доларів. Потреба України у нафті зараз складає 28 млн. тонн. Власний видобуток покриває лиш 15 – 18 % потреб.
Різке падіння курсу гривні призвело до стрімкого росту цін на солярку та бензин та провокує «ланцюгову реакцію» — підвищення цін на майже всі українські товари та послуги.
Тому, відмова від шкідливої звички – купувати російські товари, зокрема енергоносії, є вкрай актуальною і є не що іншим, як питанням виживання України.
Дехто може мені заперечити, що це призведе до економічного падіння української економіки і навіть причини втрати її незалежності. Але, на моє переконання, саме такі дії, можуть призвести до протилежного результату, при якому Україна зможе завоювати світове лідерство в альтернативних джерелах енергії.
Вивчаючи глибино цю проблему, підтверджу, що Україна має достатньо своїх ресурсів для самостійного вирішення цієї проблеми. Замінити газ – завдання простіше, а нафту – складніше, про те останній енергоносій достатньо вартісніший у порівнянні з газом.
Враховуючи рух України до Європи нафтопродукти ще виростуть у ціні. Тому, замінити їх своїми енергоносіями є і буде вкрай актуальним завданням.
Що можна запропонувати?
Скористатися старим прислів’ям: «Найкраще нове – це давно забуте старе». І таке старе привертає увагу, а саме ракетне паливо, запропоноване українським академіком С.П.Корольовом на ракеті Р-1. Це 75% етиловий дистилят. Якщо на такому паливі працювала ракета, то чи зможе працювати ДВЗ? Та чи є це паливом взагалі? Переконайтесь у цьому самі. Візьміть звичайної горілки, міцністю не менше 38%, піднесіть до неї полум’я сірника. Побачите, як вона горить.
Отже, якщо етиловий дистилят є горючим, то чому його не можна використати у двигунах внутрішнього згоряння?
Саме так зробив український новатор із київщини – Дмитро Сухецький, котрий пристосував свій трактор до використання етилового дистиляту. Тепер, йому не потрібно дорогого бензину та дизельного палива. Новатор виробляє його самостійно.
Скажете, що це одиничний приклад.
Але, маємо масові приклади подібного вирішення енергетичної проблеми у світі.
Так у Китаї, зараз працює більше тридцяти п’яти мільйонів малих біогазових реакторів. Термін побудови такого пристрою становить лише 4 дні. Вартість будівництва складає близько 3000 гривень. Термін експлуатації – 20 – 25 років. Отриманого із реактора газу вистарчає для трьох разового приготування їжі для сім’ї, що складається із 3 – 4 осіб. Окрім цього, у селах діють більш потужні установки, котрі методом когенерації із біогазу виробляють електроенергію та тепло. Також, біогаз використовується, як моторне паливо у автобусах.
Але, нам з адаптацією цього прикладу ще далеко. Бо це щось не наше, дуже далеке.
А от самогоноваріння – усім відомий процес, котрого не вдалося ліквідувати навіть державі. Тепер, саме час цей шкідливий приклад використати у корисних цілях.
У порівнянні з виробництвом етилового ректифікату на спирт заводах витрачається приблизно у 5 раз більше енергії, ніж при виробництві самогону. Причому, спирт заводи для отримання енергії використовують дорогий газ. А виробництво самогону легко організувати твердими видами палива.
Зараз осінь. Сировина для виробництва самогону є. Це цукрова меляса, Максимальна вартість цієї сировини складає до 1400 гривень за 1 тонну. Із однієї тонни меляси отримуєм до 700 літрів самогону. Однією літрою самогону можна замінити одну літру дизельного палива.
При цій технології прибуток такий високий, що жоден банк світу не запропонує вам вищих прибутків за вкладені ваші кошти. Зараз закупівельна вартість м’яса прирівнюється до літри бензину. То чи не вигідніше займатися само виробництвом замінника моторних палив?
Дизельний двигун працює на самогоні за схемою газодизеля, тобто двопаливна система із додатковою подачею палива у повітряний патрубок. В останній, паливо подається у вигляді синтез-газу, утвореного на борту транспортного засобу.
На фотографії показаний пристрій, за допомогою якого здійснюється подача у повітряний патрубок двигуна.
Так, технологія має недолік – приймання всередину обслуговуючим персоналом палива, призначеного для техніки.
Але, якщо прирівняти шкоду від пияцтва із шкодою, заподіяною сьогоднішньою війною із скаженим агресором, то це непорівнянні приклади. Бо де ще ви бачили пияків, щоб вчинили стільки вбивств, каліцтв, руйнувань та бід, як у сьогоднішній тверезій російсько-українській війні.
Чекаю Ваших зауважень та пропозицій: e-mail: [email protected]
Мирослав Копак.
13.10.2014 року.

Похожие статьи:

Новости БизнесаУкраина может обанкротиться без кредита за две недели – «Financial Times»

Новости УкраиныУкраїна збільшила імпорт російського газу

Новости Сельского хозяйстваГазовое соглашение со Словакией подпишут до конца 2013 года

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости Украины«Нафтогаз» віддасть борги «Газпрому» протягом декількох місяців

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk