Санкт-Петербург може від'єднатися від Росії

29 июня 2015
2797 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9405.jpg

Активісти з Санкт-Петербурга подали заявку на проведення референдуму щодо виходу Північної столиці зі складу Росії. Члени молодіжного демократичного руху «Весна» запропонували возз'єднатися з Європою на правах комуни Князівства Ліхтенштейн.

За словами лідера руху Антона Горбацевича, дії «Весни» покликані «показати всю абсурдність» історії возз'єднання Криму з Росією.

«Ми вважаємо, що російська влада приймає рішення, керуючись подвійними стандартами. Ми не ставимо за мету домогтися реального відділення Санкт-Петербурга від Росії, а лише хочемо показати лицемірство рішень можновладців», — заявив активіст.

Горбацевич зазначив, що для подачі заявки йому знадобилося зібрати 20 підписів. Тепер, протягом 30 днів, документ буде розглянутий. Якщо і в міськраді заявку схвалять, то активістам додатково доведеться зібрати 40 тисяч підписів на підтримку референдуму.

«Це, звичайно, можна назвати провокацією. Ми хочемо привернути увагу до проблеми, тому що всіх захопила якась патріотична істерія, абсолютно необґрунтована», — заявили вони.

«Референдум не може готуватися два тижні і прийматися на тлі загальної істерії і буквально під дулом російської зброї. Більш того, росіян, на відміну від кримчан, не запитали, чи хотіли б ми цього єднання», — підкреслив автор ініціативи.

Координатор «Весни» також підкреслив, що він і його соратники виступають проти приєднання Криму до Росії.

«Ми не проти приєднання росіян до Росії як такого, але ми проти ряду економічних і політичних питань. Потрібно вирішити власні проблеми, а не відволікати уваги на новий суб'єкт, що вимагає вливання грошей. Після того, як було витрачено стільки коштів на Олімпіаду, після того як вдалося підвищити свій авторитет у світовому співтоваристві, всі зусилля пішли „під ніж“ після такого рішення по Криму», — резюмував Горбацевич.

Нагадаємо, ідея про відокремлення Петербурга від Росії раніше озвучувалася економістом Рінатом Бичуріним. Він запропонував жителям міста підписати петицію в підтримку референдуму про суверенітет міста. Втім, поки ідея великою популярністю не користується — петицію підписали трохи більше 1,5 тисяч осіб.

Похожие статьи:

Новости СпортаСборная Украины вышла в финал Кубка Содружества

Новости Политики​Депутати прийняли новий статут Севастополя за прикладом статуту Петербурга

Новости в миреВ Санкт-Петербурге выгоняют генконсульство Польши

Новости ПолитикиТеперь всему миру известно откуда и когда взялся ДНР

Новости ОбществаАкция в Санкт Петербурге " Путин и его свита упыри"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети