Ще один "клоун", з'явився в російському парламенті

25 мая 2015
1729 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8814.jpg

Танкам візи не потрібні? Дмитро Рогозін, одіозний віце-прем'єр РФ, вже не раз потрапляв у незручні ситуації завдяки бравурним висловлюванням видав чергову епічну фразу. Цього разу він прокоментував санкції і заборону видачі віз деяким особам за політику РФ, в тому числі і йому, в звичному для кремля тоні.

Що ж, у світлі останніх подій, особливо, що стосується Арматом, то особисто у мене виникають сумніви, що російські танки взагалі зможуть доїхати до Європи.

Як всі пам'ятають, саме Рогозін пророкував, що американці будуть незабаром запускати свої ракети в космос за допомогою батута… На сьогоднішній день американці запустили в космос черговий безпілотний шаттл, в той час як у Росії одна ракета падає за одною.

Той же самий Рогозін обіцяв привести до Росії Містралі без будь-яких накладок і проблем, але Містралі вже мало не китайцям продають, а в Росії заявляють, що вертольотоносці і непотрібні їм зовсім були… так, вирішили просто французам пару мільярдів подарувати — Росія щедра душа!

Рогозін же демонстрував Путіну новітнього російського робота, вершину наукової думки, які роз'їжджав на квадроциклі по полігону і навіть жодного разу не видав «Боже, Володимира бережи!», Від чого у президента Росії вид був незадоволений і кислий…

Рогозін же пояснив часті падіння російських ракет і супутників тим, що реформи в космічній галузі тільки почалися, а тому й падають… мовляв це все мотлох радянських падає, а от як зробимо нові, так і буде — ого-го! До слова сказати, до реформ — все літало, а після якраз і стало падати. Чи то й справді старе, чи то санкції про себе дали знати.

Загалом, Клоун ще той, любить публіку веселити, переходячи всі рамки пристойності. Але от біда, одна справа коли ти жартуєш і від твоїх жартів у потенційних ворогів холод по спині, а зовсім інша, коли у відповідь — істеричний сміх. Однак, сучасна політика РФ, це якийсь божевільний спектакль, без акторів, а з одними клоунами.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети