Щоб не було зовнішнього втручання в українські вибори, очистіть ЦВК від агентів впливу - Наливайченко

1 декабря 2017
1142 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16474.jpg

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко закликав очистити Центральну виборчу комісію від агентів впливу РФ. Так політик прокоментував  можливість втручання Росії у вибори в Україні у 2019 році.

«Щоб такого втручання не було,  СБУ і президент мають зробити два важливих кроки. Очистити ЦВК та розслідувати так звану справу про «Чорну касу» Партії регіонів.

Ще в 2014 році були допитані всі, хто фальшував вибори, а їхні свідчення задокументовані", — наголосив він в ефірі каналу «Україна».

 Наливайченко зауважив, що має власний план, як позбутися втручання в українські вибори.

«Мій план такий. І «Справедливість» на цьому стоїть. До ЦВК мають прийти нові люди, прозоро і чесно вибрані широкою громадськістю. Має бути затверджений новий виборчий кодекс, і не в останній день перед виборами. З прозорою процедурою голосування. Щоб не підтасовували і не підробляли протоколи. Щоб стояли відеокамери на виборчих дільницях, і щоб кожен громадянин України дізнавався про результати голосування за кілька годин. А не як зараз, через кілька місяців чи тижнів», — наголосив лідер руху «Справедливість».

 На переконання Наливайченка пряме зобов’язання влади - зробити все можливе і неможливе для забезпечення чесного і прозорого волевиявлення українців.

«Щоб не було втручання ні Москви, ні інопланетян, очистіть ЦВК від агентів впливу Росії і наведіть нарешті порядок. Не потрібно лякати громадськість "зовнішніми втручаннями" — зробіть так, щоб не було внутрішнього втручання» — зауважив політик.


ВІДЕО: https://www.youtube.com/watch?v=B06seD_jEvs&feature=youtu.be

 

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныВыборы не состоятся в 4 округах Луганской области и 11 в Донецкой

Новости ПолитикиЦВК визнала Пилипишина депутатом

Новости Киева​Активісти захопили будівлю ЦВК

Новости УкраиныМісце голосування можно змінити до 19 травня

СкандалПолітична партія Порошенка не надала фінансовий звіт до ЦВК

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети